Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan túrhatnám ki az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan túrhatnám ki az exem mostani barátnőjét?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 4 évnyi együtt járás után döntöttünk a szakítás mellett, mert már csak baráti érzéseink maradtak egymás iránt. Nekem lett is barátom, mostmár egy éve vagyok vele együtt - az exemnek meg most lett csaja, de az a lány...

Azért nem mehetek kettesben moziba az exemmel, mert zavarja a csajt, szerinte ez túlzás.

Nem aludhatok az exeméknél, még a földön sem, merthogy az túl intim.

És nem beszélhetek vele telefonon késő este, merthogy kettesben vannak.

Meg egy csomó ilyen...

Már a srácnak is próbáltam elmagyarázni, hogy mekkora egy idióta ez a hisztis liba - de szerintetek mit tehetnék, hogy végre észre is vegye?


2010. szept. 26. 21:34
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Máris látom, ahogy a következő kommentben a 17:14-es és a kérdező egymásra talál. Az ilyen buta emberekkel azt csinálnám, mint az Amerikai História X-ben. Harapj a padkára és BUMMM!
2010. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Charlie Manson ***** válasza:
100%

Ha egyszer csak a mostani pasid exe, megkérdezné őt, nála aludhatna-e vagy csupán ők ketten együtt elmennének a moziba megnézni egy filmet vagy netán éjszaka hívogatná, mikor kettesben vagytok.

Benned nem motoszkálna a kisördög, hogy vajon mit akarhat ez a lány a TE pasidtól?

Mondhatod, hogy te bízol a barátodban.. de egy icirepicirepicikét azért zavarna a dolog, ugye?

És ez valahogy természetes is, ez a kis párvédő ösztön.


Nem egészséges a viselkedésed. Neked nem a exed magánéletével kéne foglalkoznod, hanem a sajátodéval. Ha sokáig csinálod ezt, a barátodban felmerülhet a gondolat, hogy miért fúj az én csajom, az exének a barátnőjér? Lehet még őt szereti, féltékeny?

És ennek nem lesz jó vége.

Elveszíted a mostani barátod, mint szerelmet és az exet is mint barátot, mert addigra már elege lesz belőled, meg a viselkedésedből.

2010. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többséggel! Kedves kérdező, engedd meg, hogy felhomályosítsalak! Semmi, de semmi közöd nincs ahhoz, hogy a volt barátod kivel jár! Ez az ő dolga! Fel tudod fogni??? Ha szerinted hülye a lány, vagy két fejű vagy valójában férfi, akkor se! :-) Én egy barátomnak sem engedném, hogy direkte módon beleszóljon a dolgaimba, nemhogy az exemnek. Tényleg, miért nem a saját pároddal foglalkozol? Elég szomorú, ha neked az exed a legjobb barátod, nem a mostani párod! Én speciel úgy vagyok vele, hogy számomra a párom a társam, a szeretőm és a legjobb barátom is egy személyben. Meg kell lépned azt, hogy elengeded az exedet, mert ha még most barátok vagytok is, el fog jönni az az idő, hogy megszakad köztetek a kapcsolat vagy legalábbis minimális szintre korlátozódik. Nem egészséges, amit csinálsz; nem igaz, hogy ezt csak te nem látod! Előre bocsátom, nem vagyok egy hisztis p*csa, de nekem sem tetszene, ha a párom rendszeresen kettesben találkozgatna az exével, meg moziba járkálnának kettesben, meg nála is aludna. Semmi keresnivalód az exednél, hagyd őt békén! Nem azt mondom, hogy mindenáron meg kell szakítanotok minden kapcsolatot, de amit te csinálsz, az túlmegy az egészséges határon.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2010. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Te vagy a hisztis liba. Nem igaz, hogy csak késő esti édeskettesekkel ápolhatjátok a barátságot.
2010. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját hibájából tanul. Ha a csaj tényleg bolond,az exednek kell rájönnie nem pedig neked! Az exed amint látom nem így gondolja és ha így folytatod, cask azt fogod elérni, hogy az exed azt fogja hinni (mivel nem ért veled egyet),hogy rosszat akarsz neki és megfog romlani a kapcsolatotok.Azonban ha a lány olyan mint amilyennek leírtad, az exed hamar rá fog jönni MAGÁTÓL és eszébe fog jutni hogy te már elmondtad a véleményed és igazad lett.. De sajnos mást nem tehetsz,mint várni. Ha már egy ideje együtt lesznek,akkor viszont fogadd el. Neki is túl kell lépnie és állítom, hogy egyik jövendőbeli barátnője sem fogja elviselni az ilyenfajta kapcsolatot,mint ami köztetek van. Lehet, hogy ez neked semmit nem jelent, de a többségnek azért ez már egy sok.. Emberfüggő..és hagyd élni az exedet,mert lehet hogy vele boldog..ha meg nem úgyse fog működni! de tényleg ne bántsd a barátnőjét,csak azért mert ő nem veszi lazán ezeket az ottalvósmozis dolgokat!Az exed eldönti mi a jó neki..
2010. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
51%
pasid.exe :D klikkelj rá és már meg is fertőzte a rendszered :D
2010. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Ennyire hülye vagy ténykleg kisanyám vagy csak csinálod ? neked már semmi közöd nincs az ö magán életéhez meg hogy ott alszunk jó oké hogy találkoztok meg beszélgetétek talán legközeleb mondmár a lánynak hogy menjen már el otthonrol mert te mé sz oda aludni! és a kedves barátod tud rola bnem mi egy bajod van neked nem tudsz belenyugodni hogy másal van a volt barátod de én a lány helyében ugy tarkn vágnálak hogy egyből meg tanulnád hogy viselkedjél.
2010. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gond ha valaki a barátjával alszik.Nem fér egyszerűen a fejembe!! Nem akarnak egymástól semmit,csak BARÁTOK!
2010. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!