Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan túrhatnám ki az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan túrhatnám ki az exem mostani barátnőjét?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 4 évnyi együtt járás után döntöttünk a szakítás mellett, mert már csak baráti érzéseink maradtak egymás iránt. Nekem lett is barátom, mostmár egy éve vagyok vele együtt - az exemnek meg most lett csaja, de az a lány...

Azért nem mehetek kettesben moziba az exemmel, mert zavarja a csajt, szerinte ez túlzás.

Nem aludhatok az exeméknél, még a földön sem, merthogy az túl intim.

És nem beszélhetek vele telefonon késő este, merthogy kettesben vannak.

Meg egy csomó ilyen...

Már a srácnak is próbáltam elmagyarázni, hogy mekkora egy idióta ez a hisztis liba - de szerintetek mit tehetnék, hogy végre észre is vegye?


2010. szept. 26. 21:34
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%
A te barátod mit szól ezekhez?
2010. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
89%
Mi a franc közöd van más magánéletéhez,te el vagy tévedve.Még a családtagod magánéletébe se szólhatsz bele nem hogy az exedébe.Liba...
2010. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
88%
Itt te vagy inkább a hülye liba, és remélem a csaj majd helyrerak egy kicsit, mert nagyon el vagy szállva.
2010. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Mihez? Hogy baráti viszonyban vagyok egy volt pasimmal? Hát ez aztán tényleg felháborító...
2010. szept. 26. 21:44
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nincs semmi közünk egymáshoz? Csak van közöm ahhoz, hogy egy barátom kivel van együtt!!!"


Szerintem nem vagy az anyja, hogy beleszólj a dolgaiba...bár lehet, hogy az én felfogásom hülye, de akkor sem értelek...Neked is van barátod, exednek is van barátnője, foglalkozz inkább a saját dolgaiddal!

2010. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
90%
remélem,van esze a csajnak és agyonver:DDD
2010. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátság felháboritó,henm hogy szerinted beleszólhatsz a dolgaiba.Röhejes vagy és nagyon buta.Azt sem érted miről beszélsz.
2010. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Olyan baráti viszonyban, hogy gyakorlatilag randiztok.
2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Most azon mégis mi a randizás, ha elmegyek bulizni, és utána nem hazamegyek, hanem megkérem, hogy had aludjak náluk, mert közelebb van?

Vagy azon mi a randizás, ha moziba megyek valakivel? Moziba csak randizni lehet járni???

2010. szept. 26. 21:48
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyira buta vagy, hogy az már fáj... xD
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!