Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan túrhatnám ki az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan túrhatnám ki az exem mostani barátnőjét?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 4 évnyi együtt járás után döntöttünk a szakítás mellett, mert már csak baráti érzéseink maradtak egymás iránt. Nekem lett is barátom, mostmár egy éve vagyok vele együtt - az exemnek meg most lett csaja, de az a lány...

Azért nem mehetek kettesben moziba az exemmel, mert zavarja a csajt, szerinte ez túlzás.

Nem aludhatok az exeméknél, még a földön sem, merthogy az túl intim.

És nem beszélhetek vele telefonon késő este, merthogy kettesben vannak.

Meg egy csomó ilyen...

Már a srácnak is próbáltam elmagyarázni, hogy mekkora egy idióta ez a hisztis liba - de szerintetek mit tehetnék, hogy végre észre is vegye?


2010. szept. 26. 21:34
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy,mint a föld,nagyképű,egoista,és ráadásul szánalmas is.Remélem,ez a kérdés egy nagy kamu,mert ezen már csak röhögni lehet.Tiszta kabaré...
2010. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nagyon nem bírja elviselni, hogy őt el lehet felejteni.
2010. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az idióta.De optimista leszek ezért azt írom hogy ekkora idióta nem lehetsz,a kérdés biztos kamu.
2010. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet hinni a férfi és nő közötti barátságban. Nekem speciel az exem a legjobb barátom - anélkül, hogy bármit is akarnék tőle.

Sőt, kifejezetten jót akarok neki, ezért ellenzem ezt az új kapcsolatot a lánnyal, akivel most együtt van. Az meg, hogy ti csak és kizárólag azt vonjátok le, hogy én még akarok tőle valamit - titeket minősít.

Miért ne aludhatnék valakinél mondjuk egy másik szobában, ha 4 évig mindig ott aludtam és barátok maradtunk?

Miért ne találkozgathatnék vele, és miért ne mehetnénk moziba, ha épp ahhoz van kedvünk?

És ha én este 10kor akarok vele pár szót váltani, akkor miért ne tehetném?

2010. szept. 26. 23:22
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátja vagy, akkor hagyod őt dönteni. :) Elmondod a véleményedet, indoklod stb. de NEM PRÓBÁLOD mindenáron meggyőzni, mert az ő élete, az ő döntése.
2010. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem azzal volt baja, hogy nem haragban váltatok el.
2010. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%

Hogy védi már az álláspontját a kérdező.

Nem adja fel, még ha 15-en támadják is :P

Tetszenek az ilyen karakán csajok.

2010. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te olyan vagy mint a szappanoperákban a gonosz, sz@rkavaró nők. Nincs beleszólásod abba, hogy kivel van az exed. Engem is zavarna, ha este keresnének, amikor a párommal vagyok, de ezt a barátaim tudják, és nem hívnak olyankor. Nem azért mert nem érdeklem őket, hanem mert tudják, hogy olyankor már van programom.
2010. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sok fiu haverom meg oan is akivel jártam és baráti viszony és van csaja ..De még se akarom h kettesbe menjunk moziba meg h nála aludjak ..Szoktam vele beszélni és tudod h szoktam ha mozibamegyek az exemmel ugy h a csaja is ott van meg még egy haverom négyesbe megyunk nem ugy h kettesbe mert én se nyelném le a pasimnak ha egy másik csajjal aki ráadásul az exe kettesbe menjen moziba meg h a csaj nála aludjon ..Jó volt olyan h az ex pasimnál aludtam de külön szobába és ugy h a csaja is ott volt .. Nah ugy jó meg szoktam kettesbe beszélni az e pasiammal nappal a suliba meg az uton ... meg telon is de nem este ..Mert az exnek ha van bnője akkor nem velemfog foglalkozni és nem is várom el ..És én se engedném meg a pasimnak h moziba kettesbe menjen meg az ex csaja ottt aludjon a szobájába még a földön se
2010. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

B@sszátok meg haggyátok már szegény lányt !

Az miért gond ha a barátjával alszik ??

Nem b@sznak csak egy szobában alszanak !!


Az exed barátnője egy féltékeny p.csa lehet!Ha annyira jó lenne a kapcsolatuk akkor megbízna a barátodban!!



Esküszöm ezek az undok Válaszolók már kiutálják néha az embert erről az oldalról.

Kedves Kérdező!Sz@rd már le őket!

2010. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!