Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitetek légyszi? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek légyszi? Nem tudom màr mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy pàrom màr több mint 3éve, amikor együtt vagyunk minden szép és jò,de mikor elmegy tölem akkor mindig hìvom ùgy óránként és ez öt nagyon zavarja meg idegesiti,ilyenkor ùgyérzem mintha nemszeretne annyira meg van hogy kikapcsolja a telòját is...màr mondtam neki ezerszer hogy netegye ezt de nemérti hogy érdekel mi van vele,söt még neki àll feljebb:( kezdem ùgy érezni hogy nemszeretem annyira de elvesziteni sem akarom,màr sokat gondoltunk arra hogy össze kellene költözni de még nincs rà pénzünk...tényleg mikor nàlam van jòl el vagyunk meg minden,csak nemértem meg mi ez nàla azt mondja szeret meg csak én kellek neki de ilyenkor nemhiszem el,most is hìvom de nemveszi fel:( ti mit gondoltok erröl a helyzetröl? én 18l a pàrom 20f légyszi csak normàlis válaszokat, köszönöm
2010. szept. 26. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nagyon nincs igazad. Nem szabad óránként zaklatni a másikat. Persze, hiányzik, meg minden, de bőven elég, ha elalvás előtt írsz neki egy smst, amiben szép álmokat kívánsz neki, és megírod, hogy hiányzik. Főleg, ha már kért rá, hogy ne hivogasd ennyit...tartsd tiszteletben.
2010. szept. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, pròbàlok uralkodni magamon,most kértem egy kis idöt töle hogy àtgondoljam mit érzek pontosan irànta...nehéz lesz kibirni hogy nembeszélek vele de azert is megpròbàlom, baràtaim meg nemnagyon vannak ugyhogy nemtudok beszélni senkivel:( de jobban érzem magam hogy kiirtam magambol, Köszi nektek:-*
2010. szept. 27. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!