Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves srác vagyok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves srác vagyok aki most segitsget kér hogy kicsit jobbá tegye rövid életet, segitetek? ( csak hogy kérdés legyen. )

Figyelt kérdés

Hát nemnagyon szeretem ezt a fajta tanácsadást / kérést de utols reményemként ideforulok...


ELŐZMÉNYEK: 15 éves vagyok ( nemrég óta...) 8-as vagyok hamarosan jön a középsuli ^^ Barátnőm van első komolyabb közel 2 hónapja vagyunk eggyüt minden jól megy semmi baj nincs néha kiseb öszekapások de ez ezzel jár :P Eddig másik két barátnőm volt most ő a 3ik az első kettő nem volt komoly csak ilyen kis probálgatás :)


LÉNYEG: Az előző barátnőmmel (2.ik fél éve volt ) való kapcsolatom még elsem kezdödött szinte amikor abahagytuk mert meggondolta magát... De én még mindig szerelmes vagyok belé ( igaz hogy van barátnőm őt is nagyon sokra tartom de mégis nekem a másik kell...) Tökéletesnek tartom és keresem benne a hibát de nemtalálok... Elképzeltem azt hogy milyen lányt akarok és szinte mindenben egyezik... ( azt kell tudni róla hogy őneki tetszettem azelöt amikor nekem tünt volna fel és amikor már nekem feltünt ő nem várt többet... de azért megprobáltuk és csak pár nap volt... ).Nagyon érdekel hogy milett volna ha és meg is akarom tudni... Ő az évfolyamtársam a jelenlegi barátnőm nem... Mindketen egy suliba mennek míg én másikba ( középsuli) . Tehát ha már ezt igy leirtam akor vmi értelmest választ szeretnék kapni amit köszönék is :) Mindig arra a lányra gondolok hogy mit rontottam el mi let volna ha máshogy csinálom vele is álmodok néha ( és nem a barátnőmmel ami igen érdekes számomra...)


TEHÁT : előre is köszönöm a válaszokat ritkán kérek segitséget interneten de jobb ötletem nem volt...


Ugyebár a kérdés hogy MIT TEGYEK ?


2010. máj. 1. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
mekkora egy suttyó vagy hogy 3 csajod volt
2010. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ha rövidebben irnám le nem értenéd meg azzal a hatalmas agykapaticásoddal amid lehet...
2010. máj. 1. 15:57
 3/28 anonim válasza:
tanulj meg írni TE B*ZI.
2010. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
meg fogalmazni, én a felét nem értettem, bár másnapos vagyok mint a g*ci
2010. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Próbálj meg újra közelebb kerülni a régi barátnődhöz,és ha úgy érzed sinen vagy,szakíts a jelenlegivel,mert így csak átvered. Amíg semmi komoly nincs a régivel,addig nem kell Neki említeni :)
2010. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a jelenlegivel, ha még mindig a régit szereted.
2010. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi barátnődbe nem vagy szerelmes, akkor nem tudom mi a kérdés...


Beszéld meg hármaskával, hogy jobb lenne, ha szakítanátok és kérd meg ketteskét, hogy próbáljátok meg újra.

2010. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszél a barátnőddel!Bár előtte lehet a volt nőddel kéne, hogy lehetne-e köztetek újra valami, komolyabb, nem pár nap...és ha netán azt mondja, hogy igen, akkor te meg ő boldogok lesztek, a barátnőddel persze közölni kell, hát ő nem olyan biztos hogy az lesz, de legalább nem csapod be, és nem is hülyítetted olyan vészesen sokáig...
2010. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
énis atol félek ha othagynám a mostanit ( ami azért nem menne olyan könyen ) és a régi nem fogadna visza akor 2/2 bukok..
2010. máj. 1. 17:24
 10/28 anonim ***** válasza:
Olyan busz után ne fuss amelyik nem vesz fel mert időpocsékolás!
2010. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!