Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves srác vagyok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves srác vagyok aki most segitsget kér hogy kicsit jobbá tegye rövid életet, segitetek? ( csak hogy kérdés legyen. )

Figyelt kérdés

Hát nemnagyon szeretem ezt a fajta tanácsadást / kérést de utols reményemként ideforulok...


ELŐZMÉNYEK: 15 éves vagyok ( nemrég óta...) 8-as vagyok hamarosan jön a középsuli ^^ Barátnőm van első komolyabb közel 2 hónapja vagyunk eggyüt minden jól megy semmi baj nincs néha kiseb öszekapások de ez ezzel jár :P Eddig másik két barátnőm volt most ő a 3ik az első kettő nem volt komoly csak ilyen kis probálgatás :)


LÉNYEG: Az előző barátnőmmel (2.ik fél éve volt ) való kapcsolatom még elsem kezdödött szinte amikor abahagytuk mert meggondolta magát... De én még mindig szerelmes vagyok belé ( igaz hogy van barátnőm őt is nagyon sokra tartom de mégis nekem a másik kell...) Tökéletesnek tartom és keresem benne a hibát de nemtalálok... Elképzeltem azt hogy milyen lányt akarok és szinte mindenben egyezik... ( azt kell tudni róla hogy őneki tetszettem azelöt amikor nekem tünt volna fel és amikor már nekem feltünt ő nem várt többet... de azért megprobáltuk és csak pár nap volt... ).Nagyon érdekel hogy milett volna ha és meg is akarom tudni... Ő az évfolyamtársam a jelenlegi barátnőm nem... Mindketen egy suliba mennek míg én másikba ( középsuli) . Tehát ha már ezt igy leirtam akor vmi értelmest választ szeretnék kapni amit köszönék is :) Mindig arra a lányra gondolok hogy mit rontottam el mi let volna ha máshogy csinálom vele is álmodok néha ( és nem a barátnőmmel ami igen érdekes számomra...)


TEHÁT : előre is köszönöm a válaszokat ritkán kérek segitséget interneten de jobb ötletem nem volt...


Ugyebár a kérdés hogy MIT TEGYEK ?


2010. máj. 1. 15:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De csak azért meg ne legyél a mostani barátnőddel mert a réginek nem kellesz. Ha nem szereted a mostanit, akkor hagyd ott, függetlenül attól, hogy összejössz-e a volt barátnőddel vagy sem.
2010. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
kedvelem őt is meg jólmegvagyunk de nekem nem ő az igazi... : /
2010. máj. 1. 18:10
 13/28 anonim ***** válasza:
Jó hát mondjuk ennyi idősen nem az igazit kell keresni. Csak a jól elvagyunk az nem szerelem a részedről.
2010. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
jó nem a nagy Ő re goönoltam... hanem csak ugy akiere emlékezni fogok késöbb is
2010. máj. 1. 18:14
 15/28 anonim ***** válasza:

te őszintén, minek tartod magad? azért van barátnőd, mert hogy miért ne, legalább nem vagy egyedül? közben mások után vágyódsz? nem értem a logikád. a mostani barátnődben is keresed a hibát? és ha találsz? én elfogadom a barátnőm úgy ahogy van. lehet hogy nem egyezik a zenei ízlésünk, lehet hogy ő keresztény én meg ateista vagyok, lehet hogy eltérő nézeteink vannak, de alap emberi tulajdonság, hogy elfogadjuk a másikat olyannak amilyen. ha valamiben nem értesz vele egyet, akkor beszéld meg vele. ha nem változtatsz ezen, akkor ki fog vetni a társadalom. de ekkora patkány vagy? mert nem kaphatod meg azt a csajt aki után vágyódsz, inkább van egy "tartalékod" aki biztos, aki ott áll melletted akkor is, amikor te nem viszonzod az érzéseit úgy ahogy kellene? gondolkozz már el azon, hogy mit is csinálsz. ha komolyan ilyen a felfogásod, így gondolkodsz, kérj meg valakit hogy vágjon jól pofán.


a lényegre térek: te nem szereted igazán a jelenlegi barátnőd, nem érdemled meg. legalább ne verd át, mondd meg neki hogy neked más kell. egy utolsó féreg vagy ha csak azért tartod, mert "legalább van valakid". szakíts vele, aztán beszélj a másik csajjal. utána úgy is megtudod, hogy hogyan alakulnak majd a dolgok. ha meg nem jön össze, akkor lépj túl rajta.

2010. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
én kedvelem a barátnőm nem csak ugy tartom mint a kutyámat -.-... És azért keresem a régiben a hibát hogy ne szeresem hoyg ne érdekeljen mert minden könyeb lenne... A jelenlegi barátnőmet KEDVELEM. Tehát több mint egy átlagos lány ismerős vagy barát de mégsem annyi mint a régi... Ez nem egy nagy patkányság szerintem ...
2010. máj. 1. 20:44
 17/28 anonim ***** válasza:
Figyu. Te örülnél neki, ha a 2. csaj csak azért jönne veled össze, mert kedvel? Gondolom nem. A jelenlegi csajodat felesleges szerintem erőltetni, legyetek inkább csak barátok.
2010. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
A patkányság az az, ha nem mondod ezt a kutyatartós dolgot a mostani csajnak, és tovább hülyíted!
2010. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de a cím alapján azt hittem csak néhány hónapod van hátra:S nagyon nem így kéne fogalmaznod
2010. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

a régit szereted, de ő nem akar, akivel te vagy nem szereted:S szakíts vele és keress egy olyat akivel ez kölcsönös:)


21/L

2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!