Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves srác vagyok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves srác vagyok aki most segitsget kér hogy kicsit jobbá tegye rövid életet, segitetek? ( csak hogy kérdés legyen. )

Figyelt kérdés

Hát nemnagyon szeretem ezt a fajta tanácsadást / kérést de utols reményemként ideforulok...


ELŐZMÉNYEK: 15 éves vagyok ( nemrég óta...) 8-as vagyok hamarosan jön a középsuli ^^ Barátnőm van első komolyabb közel 2 hónapja vagyunk eggyüt minden jól megy semmi baj nincs néha kiseb öszekapások de ez ezzel jár :P Eddig másik két barátnőm volt most ő a 3ik az első kettő nem volt komoly csak ilyen kis probálgatás :)


LÉNYEG: Az előző barátnőmmel (2.ik fél éve volt ) való kapcsolatom még elsem kezdödött szinte amikor abahagytuk mert meggondolta magát... De én még mindig szerelmes vagyok belé ( igaz hogy van barátnőm őt is nagyon sokra tartom de mégis nekem a másik kell...) Tökéletesnek tartom és keresem benne a hibát de nemtalálok... Elképzeltem azt hogy milyen lányt akarok és szinte mindenben egyezik... ( azt kell tudni róla hogy őneki tetszettem azelöt amikor nekem tünt volna fel és amikor már nekem feltünt ő nem várt többet... de azért megprobáltuk és csak pár nap volt... ).Nagyon érdekel hogy milett volna ha és meg is akarom tudni... Ő az évfolyamtársam a jelenlegi barátnőm nem... Mindketen egy suliba mennek míg én másikba ( középsuli) . Tehát ha már ezt igy leirtam akor vmi értelmest választ szeretnék kapni amit köszönék is :) Mindig arra a lányra gondolok hogy mit rontottam el mi let volna ha máshogy csinálom vele is álmodok néha ( és nem a barátnőmmel ami igen érdekes számomra...)


TEHÁT : előre is köszönöm a válaszokat ritkán kérek segitséget interneten de jobb ötletem nem volt...


Ugyebár a kérdés hogy MIT TEGYEK ?


2010. máj. 1. 15:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam a nyáron, hogy nagyon bejöttem egy srácnak, már majdnem jártunk, de elmentünk nyaralni elöbb ő majd én. 2 hétig nem láttuk egymást és egyre jobban hiányzott. Mire találkozhattunk már barátnője volt és azóta se lett semmi.

Szerintem beszéld meg az exeddel és ha lehet vmi még köztetek, akkor hagyd a mostanit, minthogy csak azért járjatok, hogy legyen vmi és nem szerelemből.

(:

2010. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11%
menj a faszomba 15 évesen...
2010. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Nem értem, ha meg akarsz valamit kérdezni, akkor miért nem lehet normálisan fogalamazni? Így a f@sznak sincs kedve végigolvasni a problémáidat...
2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mi az hogy 14-15 évas vagy?:| bocsi de má itt leragattam
2010. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

a napokban lettem 15 tehát még csak nemrég hagytam el a 14 et...


előzmények nélkül meg nemigen lenne értelme leirni a kérdésemet...


am meg köszi az értelmesebeket :)

2010. máj. 3. 20:01
 26/28 anonim ***** válasza:
Hihtetlen, hogy milyen bonyolult az élet 15 évesen. Szerintem nem ilyen f..szságokkal kéne foglakoznod inkább járj be rendesen az óráidra. Ne gondolkodj olyanon, hogy mit rontottál el. Ezer hibát fogsz még véteni míg végre benő a fejed lágya.
2010. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
44%

15évesen nektek nem voltak problémáitok?? mért kell lenézni?? féltékeny vagy, hogy neked ennyi idősen még nem volt bnőd?? netÁn most sincs??


amúgy azzal foglalkozz akit szeretsz:)

2010. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a 17:58-asnak van tökéletesen igaza:D

Jó nagy koraérett állat lehetsz egyébként... már bocs.

2010. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!