Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arrol hogy igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol hogy igy vislekedik? Szeret még? Léci segitetek L20

Figyelt kérdés
2évig jártunk a barátommal, multhéten összevesztünk nagyon és ráraktuk egymásra a telefont. Azóta nem keresett és én sem őt. Közben kiderült egy egy évvel ezelőtti megcsalása, haragomban levettem az egyik közösségi oldalrol h kapcsoltban vagyok vele. Ő nemtudja h tudok a megcsalásrol. Úgy gondolom hogy a büszkesége miatt nem keres mert szerinte a vitánkban neki volt igaza. A lényeg, hogy most mindenhol azt hangoztatja hogy ő uj életet kezd...amit véleményem szerint rám ért, hogy nélkülem éli az uj életét. Lehetséges hogy egy hét alatt kiszeretett belőlem? vagy talált magának más lányt? mindkettőnknek ez volt az első szerelme és hosszu kapcoslata.
2010. nov. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd magadat túl rajta és viselkedjél te is úgy,h új életet kezdesz minden tökéletes...és ha még szeret akkor ezek után biztosan megszeret,mert ő most azt várja el h összezuhanva felhivd...
2010. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ezt várja, de azért bennem is van büszkeség, főleg h kiderült megcsalt. de szeretem:( és nem akarok elvesziteni. képtelen vagyok tovább lépni
2010. nov. 7. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel és menj hozzá vissza. De ne itt nyavalyogj 20 éves létedre. Benned semmi büszkeség nincs, csak gyerekes dac. Ha ő nem, én sem. Ezt az oviban játsszák.
2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha képes volt megcsalni, és be sem vallotta, akkor nem hiszem, hogy szeret. Meg a leírtak alapján sem. Inkább kezdj Te is új életet, olyan fiú mellett, aki megbecsül, nem csal meg, őszinte és lehet vele normálisan beszélni. 20/L
2010. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egy éve már megcsalt ott már komoly gondok vannak már egy éve,olyan nincs hogy szerelemmel szeret és megcsal,az egész más ha csak úgy szeret mint pl annyát,és gondolom most szánta rá magát hogy befejezze veled végleg,2év nem kevés idő szar biztos neki is neked is,de az már rég nem szerelem :S én is ebbe a cipőbe voltam,találtam is másik csajt (de csak előzőről elterelésnek)
2010. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!