Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondban vagyok! Segitetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondban vagyok! Segitetek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a baratnommel lassan masfel eve jarunk, de az utobbi fel evben mindig valamin osszekaptunk. addig jol mentek a dolgok, en se feltekenykedtem, es o se makacskodott annyit mint az utobbi idoben! minden kis aprosagon ossze tudunk kapni mostmar!!! en mar sokat valtoztam miatta es ugy erzem, h o is sokat tesz a kapcsolatunkert. sztem az lehet a gond h o most lepett be a kamaszkorba en pedig mar kinottem belole. o 16, en 20 eves vagyok. sztetek mi lehet a problema megoldasa, h ne vitazzunk ennyit?? es azt tudnotok kell, h mindennel jobban szeretem, szoval szakitasrol meg almodni se szoktam!! :P:D
2010. máj. 21. 11:06
 1/3 anonim válasza:

pua.hu, puart.hu

Itt megmongyák neked, meg még sok mindent.

2010. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ültesd le és beszélj vele, hogy mi a bajod vele meg a kapcsolatotokkal. mondj el neki mindent, hogy mi bánt, mi nem jó, miért nem érzed jól magad sokszor vele, mondd el a hibáidat és az övéit is. így megtudjátok beszélni a probléma, veszekedés forrását és azt is, hogyan tudnátok rajta változtatni. ha szeret, akkor biztosan meghallgat és ő is tenni fog a kapcsolatotokért. legfeljebb szervezz egy romantikus ebédet vagy vacsit, ahol teljesen nyugodtan tudtok beszélgetni bármiről! egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, akármennyire sem tetszik. a bajt, gondot, problémát máshogy nem lehet megoldani, csak sok-sok beszélgetéssel.
2010. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16/l vagyok. Amikor én úgy érzem, hogy vitázunk a barátommal (18) vagy valami, mindig ez a kérdése "miért hisztizel?" És ilyenkor rá jövök, hogy teljesen igaza van, és én itt mint egy kisgyerek csak ordítozok, pedig jó formán okom sincs rá :D Ekkor lenyugodom és általában bocsánatot kérek. Lehet az is, hogy ő provokálja ki minden kis aprósággal és azért tűnik soknak a veszekedés. Amúgy tényleg beszélgetni :D Én (mi) is ezt szoktuk... és az esetek többségében miután megbeszéltük jön a "kibékülés" 8-> ;)) :D az a legjobb rééész :D sok sikert neked, remélem picit segítettem. Pápuszi!
2010. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!