Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitetek légyszi? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek légyszi? Nem tudom màr mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy pàrom màr több mint 3éve, amikor együtt vagyunk minden szép és jò,de mikor elmegy tölem akkor mindig hìvom ùgy óránként és ez öt nagyon zavarja meg idegesiti,ilyenkor ùgyérzem mintha nemszeretne annyira meg van hogy kikapcsolja a telòját is...màr mondtam neki ezerszer hogy netegye ezt de nemérti hogy érdekel mi van vele,söt még neki àll feljebb:( kezdem ùgy érezni hogy nemszeretem annyira de elvesziteni sem akarom,màr sokat gondoltunk arra hogy össze kellene költözni de még nincs rà pénzünk...tényleg mikor nàlam van jòl el vagyunk meg minden,csak nemértem meg mi ez nàla azt mondja szeret meg csak én kellek neki de ilyenkor nemhiszem el,most is hìvom de nemveszi fel:( ti mit gondoltok erröl a helyzetröl? én 18l a pàrom 20f légyszi csak normàlis válaszokat, köszönöm
2010. szept. 26. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele a fordított helyzetbe...
2010. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metzger666 válasza:
amikor elmegy,ne hivogasd,szüksége van egy kis szabatságra.Kapcsolódj ki,jót fog tewnni.Ha összeköltöztök úgyis sokat lesztek együtt.Addig is hagyd kicsit rövidebb pórázon.Ne hivogfasd,hagy érezze hogy szabad.az senkinek sem fáj
2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyj neki szabad időt.Ha együtt vagytok és akkor minden jó akkor használd ki és légy vele.Ha pedig már elment akkor hagyd békén attól függetlenül mert egy pár vagytok van magán élete.Hagyd hogy legyen a haverjaival és legyen szabad ideje.Oke felhivhatod 1-2szer de nem óránként. :) Probáld azt az időt te is kihasználni barátnőkkel meg minden. Nézd csak meg működni fog :).Sok sikert! :)
2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne akaszkodj rá márt elüldözöd magadtól! mindkettőtöknek kell egy kis idő a másik nélkül, amikor elmegy akkor foglalkozz magaddal, tanulj vagy pletykázz a csajokkal. hagyd békén egy kicsit, ha jól elvagytok biztos hogy szeret, ne aggódj!
2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy wgy pióca vagy. Lehet, hogy még szeret a párod, de itt a MÉG-en van a hangsúly. Csak idő kérdése és elüldözöd magad mellől. Senki nem szereti, ha megfojtják. Hadd legyen már egy kis élete rajtad kívül! És ez nem más lányokat jelent. Csak hadd érezze olykor a hiányodat! Az sokat jelent egy kapcsolatban...
2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem engeded, hogy levegőt vegyen. Nem sajátíthatod ki magadnak, csak azért, mert együtt vagytok. Ő is egy ember, akinek joga van nélküled is jól éreznie magát, három éve kitart melletted, szerintem annyit igazán megérdemel, hogy néhány órára hagyod egy kicsit. Ha annyira érdekel, elmeséli akkor, amikor találkoztok, vagy felhív.


Valószínűleg az a buta helyzet áll fent, hogy neki lenne egy kialakult élete, amit akkor is tudna élni, amikor te éppen nem vagy vele, te viszont nem tudod magadat semmivel elfoglalni, mert neked ő jelenti az életet. Keress egy hobbit, légy a barátnőiddel, tanulj meg nélküle lenni, mert ennek így sehogy sem lesz jó vége!


Ha gondolod, kérdésed van szívesen kifejtem neked bővebben, ha írsz egy privátot.

2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát két külön ember vagytok,engedd,hogy érezze is ezt.A folytonos hívogatás ellenőrzésnek látszik,és ezt senki nem szereti. Meg a környezetében is nevetségessé válik miattad.Ha szereted,engeded élni az életét,gondold csak el,hogy ha ő tenné ezt,eleinte még imponáló lenne (főleg a barátnőid előtt) idővel meg zavaró és idegesítő. Szerintem ő is ezt gondolja.Ha nem akarod tönkretenni ezt a kapcsolatot,akkor sürgősen hagyd abba a zaklatását. Mert ezt így lehet néven nevezni.
2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszintén téged nem zavarna, ha óránkét hívogatna téged? Engem rohadtul idegesítene! Levegő kell neki is.
2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Metzger 656 úgy érti, hogy hosszabb pórázon :P
2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha külföldre menne nélküled, akkor is elég lenne naponta egyszer felhívni.
2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!