Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat velem ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat velem ez a srác?

Figyelt kérdés
nah először is 2 éve voltunk együtt..szétmentünk, mert nem értettük meg egymást..szemét volt velem..azóta is beszélünk rendesen..ő még mindig nyomul..most egy kisebb szünet után..(beszédszünet)..járni akar velem..de egyszer tök kedves meg romantikus máskor meg mintha le akarna rázni..nem vagyok nyomulós..a tegnap egy nagyon szép esténk volt együtt..ma megbeszéltük,h talizunk és nem veszi fel a telefont(csak 2szer hívtam)..a tegnap alig engedte el a kezemet..és rögtön azután, h beértem a házba visszahívott..jah és csak hétvégén láthatjuk egymást ..ma is visszakellett volna menjek a városba ahol a tanulok..miatta maradtam..még otthon is hazudok, h vele lehessek
2010. szept. 26. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
lyukat
2010. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen bizonytalan.
2010. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
katasztrófa az ilyen csávó, de kom... csajba is katasztrófa, nem h csávóba.... legalább tudja már mit akar..
2010. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem van valakilye...melletted de azé te is kellené neki.

bizonytalan.Inkább hagyd a fenébe ezt a srácot vagy kérdezd meg hogy mibalya.

2010. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!