Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat velem? Talán újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat velem? Talán újra megpróbálni vagy csak szexelni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk külön a sráccal.Nagyon jó viszonyba maradtunk.mióta külön vagyunk kétszer megtörtént az is.Pénteken főzés volt náluk,ott volt egy csaj is, akit előttem piszkált,majd utána nézte,h h reagálok rá, mikor eljöttem akkor meg már annyira nem foglalkozott a csajjal.Tegnap este találkoztunk tök jól elvoltunk.Majd egyszer beszólt,h nyelveskedtem neki és,h ne nyelveskedj mert vki bekapja(majd mondom neki,h kabbe, de ugye én nem csak poénkodtam)erre ő,h na úgy legyen.majd hülyéskedtünk és közel volt egymáshoz a szánk és mondja,h úgyse mered úgyse mered.majd kis idő múlva lekapott. meg elég jól elvoltunk a kocsiba. CSak szexet akarna vagy talán mást is?
2011. ápr. 24. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szexet.
2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szexet
2011. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexet
2011. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!