Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Játszik velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Játszik velem? Mit akarhat? Fontos!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác, aki nekem tetszik és ezt Ő is tudja. Már ismerjük egymást lassan féléve. Ő nálam idősebb 4 évvel és kezdetben erre fogta, hogy köztünk nem lehet semmi sem:(. Akkor el is távolodtunk egymástól, mert nem szerettem volna,hogy megszeressen, ha neki akadályt jelent a korhatár. Aztán mégis csak közelebb kerültünk egymáshoz, és én azt hittem,hogy tényleg akar.....De ebben nem vagyok már biztos:( Sajnos!!, mert van mikor nagyon jól elvagyunk, sokat beszélünk is meg minden(nem feküdtem le vele!), utána eltűnik 2-3 hétre és életjelet sem ad magáról. Most is megkérdezte, hogy mikor talizunk? Mondtam nekem mindegy, de suli után ( mert én tanulok még Ő már nem). És kérdeztem neki mikor jó? azt mondta hogy nem tudja még! Utána elfelejtette,hogy szóljon mikor ér rá vagyis nekem ezt mondta, hogy elfelejtette!( ami szerintem gáz, mert ha tényleg akar valamit akkor nem felejt el nem?) És megkérdeztem, hogy akkor mi lesz a talinkkal? Azt mondta nem tudja még!! Nah akkor most mivan?? nem is akar talizni?? Mi van akkor most vele?? Csak játszik?? Mit csináljak ebben a helyzetben???

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!!


2010. máj. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél egy fa hintalovat.
2010. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég idős lehet, ha már nem tanul, ahhoz képest elég furcsa, hogy nem tudja, hogy mit akar.

Mert szerintem ez a helyzet, hogy Ő sem tudja mit szeretne, vagy tényleg játszik veled.

Lehet jobb lenne ha keresnél mást...

Bocsi, hogy nem ezt szeretnéd gondolom látni, de hát megesik.

Na sok sikert :-)

2010. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örül neki hogy van aki mély érzéseket táplál irányába,és ennek örül,jól esik neki..Tetszel neki biztos,de szerintem ez a szerelem amit te érzel iránta nem kölcsönös,mert akkor nem lenne akadály se a kor ,sem az h megkeressen téged.. Egyszerűen bunkó a srác,mikor kedve szottyan,és unja magát megkeres,és beetet téged naiv leánykát,hogy talizzatok sötöbö,aztán mikor beleéled magad eltűnik..Nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel,mert tetszel neki de a kor nagyon zavarhatja..biztos szeretne veled talizni,csak fél a következményektől..(h jobban megszeret,szülők stb..) amúgy hány évesek vagytok ?
2010. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mozdulj ki, élj társasági életet és hiddel össze fogsz futni valakivel aki hozzád illik és fontos leszel neki;)
2010. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felejtsd el. Ahogy azt írtad: ha akart volna valamit nem felejti el, hogy találkoznotok kellett volna.


Ha nagyon tetszik neked, akkor egyszerűen kérdezz rá, hogy akar-e valamit vagy sem. Mai világban ez már egyáltalán nem gáz. Sőt sokkal jobb mint színészkedni, játszadozni egymás érzéseivel.


20/F

2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat!!

Tehát akkor hagyjam Őt??De ha meg a szüleim a problémák akkor meg miért nem mondja??Nem harapnám le a fejét ha azt mondaná,hogy azért van ez mert mit fognak szólni a szüleid?.

Én 17 vagyok Ő 21 ez változtat valamin???

2010. máj. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!