Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat ez a fiú és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú és miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban egy idős velem azt hiszem.

Észrevettem, h sokszor figyel engem. És mikor én is visszanéztem akkor elnézett máshova. De mikor direkt nem figyeltem láttam, hogy mindig rám nézett. Volt amikor rám köszönt én visszaköszöntem. És itt hagyta abba. Innentől már csak nézett engem. De aztán kiderült, hogy van barátnője.


2011. jún. 22. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kell, szedd el a barátnőjétől. szinte biztos hogy bejössz neki. és láttad is a barátnőjét? mondani bármit lehet...
2011. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudtam,hogy volt neki már több barátnője is. De én sosem voltam olyan, hogy elszedjem mástól nem az én stílusom.S:
2011. jún. 22. 00:36
 3/4 anonim válasza:

Egyetértek. Biztos bejössz a srácnak. lehet nem tudja még hogy mit akar. ;)

És nem kell elszedni a pasit egyből a barátnőjétől. hagyd rá a döntést... márpedig ha van barátnője és úgy kacsingat feléd akkor te kerülsz ki győztesen. :)

2011. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
viszont abba is gondolj bele ,ha ezt megcsinálja a mostani bnőjével ,h úgymond udvarolgat akkor ezt majd úgyanúgy veled is eljátszhatja.. o.O
2011. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!