Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős a pasi?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt úgymond...

Tegnap közölte velem hogy jövőhét szombaton elmegy valahova,vasárnap meg jön.

Amikor megkérdeztem hogy hová,ha nem titok...fejemhez vágta hogy se nekem,se senkinek nem köti az orrára és hogy ő senkinek nem tartozik beszámolóval.És ha a fejem tetejére állok akkor sem fogja elmondani.

Sajnos màskor megesett hogy azt mondta elmegy a szomszéd városba,aztán kiderült mégse ott volt.Mástól tudtam meg.

Interneten nem ír rám magától.

Ha írok válaszol de ennyi.

Kb ha nem írnák kb nem keresne...

Ha próbálom vele megbeszélni hogy mi bánt akkor vagy nem válaszol,vagy rám fogja,hisztizek ...


Ti elhagynátok a helyemben?


2022. szept. 27. 14:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Így van,ez igaz.

Még ma megmondom neki hogy viszlát...

2022. szept. 27. 15:22
 22/29 anonim ***** válasza:
81%

Igen, kidobnám.


“Írnák” 😬

2022. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Ti nem vagytok egy pár, ő nem tekint partnernek. Időtöltés vagy. Szerintem egyértelmű a többi...
2022. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm a válaszokat!


22-es! Köszi, hogy szóltál. Igen elég ciki, nem így szoktam sem mondani, sem írni. Gondolom rám ragadt 🤣

2022. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#24 Csak nem több fiókod van kérdező? 🥸
2022. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ezek után elég egyértelmű, hogy ő téged abszolút nem tekint a párjának, maximum ágybetétnek, de azt is csak akkor, ha ő akarja és nem ér rá valamelyik exe vagy valamelyik bohóca...
2022. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nincs két fiókom,csak egy...
2022. szept. 27. 19:44
 28/29 A kérdező kommentje:

24-es...

Ezt nem én (kérdező) írtam de azért köszi hogy kijavítottál...

2022. szept. 27. 19:47
 29/29 anonim ***** válasza:
83%

Jó ciki ez a lebukás (#24).

Épp az előbb írtam egy hasonló kamukérdéshez hogy nem hiszem hogy nő írja, mert ilyen idióta nő nincs. Ez is ugyanolyan pasi által írt hangulatkeltés hogy lehessen butanőzni alatta. Szánalmas. És még fiókot is elfelejt váltani.

A válasz egyébként az, hogy az ilyet az első ilyen titokzatoskodásakor kell kivágni úgy hogy nyekkenjen.

2022. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!