Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak neki, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki, vagy ez már egy felejtős pasi?

Figyelt kérdés

Sok év után hazugságon kaptam a kedvesem. Azt hazudta a munkája miatt elutazik bizonytalan időre. A barátai megmondták, hogy nem igaz, mert a városban van. Azt megértem hogy egész nap dolgozik, dehogy este sem tud felhívni? Eddig mindent megbocsátottam neki, ha megcsalt akkor sem dobtam ki. Akármi baja volt mellette álltam.

Ez most nagyon fáj, jobban mintha elutazott volna!


2009. jún. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ne. de a te döntésed. én nem hagynám h egy pasi elvegye a büszkeségem és megalázzon ilyesfajta viselkedéssel. tapasztalatból mondom mert velem is előfordult hasonló dolog. én nem bocsátottam meg neki :S
2009. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pofátlanságnak tartom azt h hazudik valaki...sok esélyt adtál már neki...és emiatt is te szenvedtél...nem gondolod, hogy jobb lenne hagyni a jó francba?
2009. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
bocsáss meg neki, egy pasinál ez normális ...
2009. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem at akarja gondolni a dolgokat, de nem akar teged is belevonni. ha nem jon haza par napon belul, keresd meg es vond kerdore. Gondolom tobb ev kozos mult utan ennyit meger a dolog. Ha hazajon, nyugodt hangon kerdezz ra, hogy mi is ez az egesz, es mondd el, hogy neked mennyire faj ez. Lehet hogy csak megijedt, hogy komolyra fordulhat a kapcolatotok...
2009. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül a levesbe vele. Légy NŐ és ne hagyd h. átnézzenek rajtad. Azon meg ne csodálkozzál, hogy bármit megtesz veled, ha mindent megbocsájtasz neki. LEGYEN ESZED!

28/F

2009. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok rád ijeszteni, de ha már csalt is meg, nem vajon most is épp azt teszi? Szerintem ha csak úgy kedve támad valakinek a párjától elmennie, hogy az ne tudjon róla már ott attól a féltől nincs sok érzelem....főleg ilyen múltal...
2009. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!