Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős a pasi?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt úgymond...

Tegnap közölte velem hogy jövőhét szombaton elmegy valahova,vasárnap meg jön.

Amikor megkérdeztem hogy hová,ha nem titok...fejemhez vágta hogy se nekem,se senkinek nem köti az orrára és hogy ő senkinek nem tartozik beszámolóval.És ha a fejem tetejére állok akkor sem fogja elmondani.

Sajnos màskor megesett hogy azt mondta elmegy a szomszéd városba,aztán kiderült mégse ott volt.Mástól tudtam meg.

Interneten nem ír rám magától.

Ha írok válaszol de ennyi.

Kb ha nem írnák kb nem keresne...

Ha próbálom vele megbeszélni hogy mi bánt akkor vagy nem válaszol,vagy rám fogja,hisztizek ...


Ti elhagynátok a helyemben?


2022. szept. 27. 14:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2022. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
El, nem vagyok she-csicska.
2022. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen,én is azon gondolkodok hogy nem éri meg a fáradtságot
2022. szept. 27. 14:20
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
jujj mintha azt a pasit írtad volna le pontról pontra kivel ismerkedtem,de hála istennek nekem 5 nap bőven elég volt belőle ...nem értem te hogy húzod ki 4 hónapig ...
2022. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2022. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2022. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én se értem hogy bírtam idáig 😅
2022. szept. 27. 14:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja hogy szakíts, már ő is ezt akarja, aztán úgy van vele ha nem teszed meg.. akkor van továbbra is segédeszköz az estéihez.. mármint ha éppen rád van kedve.
2022. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Utolsó,teljesen egyetértek.

Egy ideje már nekem is ezek a megérzéseim.

2022. szept. 27. 14:46
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyenért nem kár, örülj hogy csak ennyit vesztegettél vele.. amúgy ha nagyon ki akarsz vele tolni akkor el kell érni hogy ő sírjon utánad. Bár itt lehet előtte hülyét kell játszani.. elég sokáig, meg energia…

Én is ezt csináltam… annyi hogy fárasztó, nekem megérte.

2022. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!