Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet "kell" asszisztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet "kell" asszisztálni ehhez a féltékenységhez?

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó.

Már nem tudom eldönteni, hogy segítsek e még neki, vagy hogyan adhatnám a tudtára, hogy ez már tulzás.

Megkér, hogy hívjam fel a férje munka helyét, kérdezzem meg bent van e, vagy a férje koleganőjét, hogy ő dolgozik e.Egy két alkalommal még elmegy, de rendszeresen már kínos.

Mindig nyomoz.Eszméletlen a féltékenysége, már szinte semmit sem hisz el a férjének.Ha hívja,hogy bent kell maradni a túlórázni, akkor egyből mondja, hogy üdvözlöm.G...-is.

Írt a főnökének iwiw-en, hogy az állandó túlórával tönkre teszi a házasságukat..

Ha el kell utazni vidékre, akko rnyomoz, hogy tényleg indul e akkor vonat oda, meg ilyenek.Próbáltam már finoman célozni, hogy ezt már én sem viselném el, de bármit mondok, süket fülekre talál.

Én nem tudom eldönteni, hogy van-e alapja a féltékenységének, a férjét nem ismerem annyia, nincs mindig otthon ha náluk vagyok, meghát (velem)előttem nyilván máshogy viselkedik.

Mit lehetne itt tenni?

Sajnálom is őt mert van egy tündéri kislányuk,de ugyanakkor szerintem ez már tulzás amit művel.


2010. szept. 26. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond meg a postásnak, hogy hülye...

Ezesetben te vagy az.

Miért kellene asszisztálnod?


Ha már így átlátod az egészet, nem lehetsz hülye.

Nem is értem, hol-mi a kérdés?!?

2010. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd! Mindenki a saját életét formálja.
2010. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne segíts neki.
2010. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!