Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chhhhhhhh kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy az állítólagos legjobb barátnőm utál, mert szerelmes a páromba(mástól tudtam meg)mikor szembesítettem nem tagadott..meg sem szólalt..lehordott mindenkinek a hátam mögött..rá pár percre kiderült, hogy a párom ismét tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével..kivertem a balhét ezek után könyörgött, sírt, hogy ne hagyjam el...és ma elhagyott, mert szerinte szarba sem nézem és hogy másoknak hiszek...1-2 beszélgetést felvállalt, de a volt barátnő azt állítja h hívogatta...nem tudom mit tegyek..romba dőlt egy nap alatt minden..el akarok menekülni,de nem tudom, h megoldás e..szerintetek mondjak a (volt)páromnak valamit..vagy fogadjam el, hogy azt akarja h vége legyen..Életemben nem szerettem így senkit..és ezzel ő is így van..nagyon sok mindent tett meg értem, nagyon sok mindenről lemondott miattam..100%biztos vagyok benne, hogy szeret..abban is h nem csalt meg..de beszélt vele, pedig tudja h rühellem azt a kurv@t...segítsetek:(
2010. szept. 25. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagy a szerelem és mindketten igy vagytok vele akkor én nem hagynám veszni.Adj neki egy kis időt,majd beszéljétek át.

Lehet a szemét barátnőd kavart be.Nem mondott neki valamit?

2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne mondj le a párodról, de sajnos muszáj elfogadni ha szeretné tartani a kapcsolatot a volt barátnővel (még ha az mászik is rá, ezt úgyis csak te veszed észre, a pasik elég lámák ehhez sajnos :( ). Muszáj megértőbbnek lenned, ha nem akarod elveszteni a párod!

A barátnőd meg nem barátnő, érte egy könnycseppet se ejts!

2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, járj vele tovább és mondd meg neki, hogy legközelebb ne találkozzanak. Ennyi.
2010. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit..soha nem is gondoltam volna ezt..a legrosszabb rémálmomban sem..

az a baj h mind a ketten nagyon makacsok vagyunk..nagyon sok a vita is közöttünk..most békültünk pont ki...és erre jön ez..nem tudom mit tegyek tényleg..az egész világ ellenem fordult:(

2010. szept. 25. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Tartsatok egy kis szünetet és nézzétek meg, hogy mennyire megy egymás nélkül. Meg utána jobban is tudjátok értékelni a másikat és kiderül, ha tényleg szeretitek egymást.
2010. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pont most voltunk egymás nélkül 3napig és szó szerint szenvedtünk..nem ettünk..nem aludtunk...az biztos h egymás nélkül nem bírjuk, de egymással sem:(
2010. szept. 25. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Na akkor most mi is van?
2010. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor üljetek le és beszéljétek meg. Mond el, hogy mi bánt és ismerd be ha te is hibáztál. Ha szükséges akkor kérj bocsánatot és mond el, hogy milyen volt a nélküle eltöltött idő. Ha ennyire nem birtok egymás nélkül lenni, de egymással se, akkor kompromiszumra van szükség és elfogadásra. Ha mást nem akkor engedj te, kezd a kibékülést. Tedd meg, mert egymás nélkül továbbra is szenvedni fogtok, márpedig a leírtak alpján nagyon is szeretitek egymást.
2010. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!