Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom most szakított velem 1 hete azért mert 2 hónapja jártunk és nem mondtam neki hogy szeretem!(féltem hogy elbízza magát és kihasznál)De most már van egy csaja(ismerősöm szerint nem szép)!!!!De az egyik ismerősöm azt mondja hogy azért szakított velem mert egész nyáron együtt voltunk és mivel ő kolis nem bírta megszokni hogy 5 napig nem látott és nem tudta mit csinálok!Napi 30 perc telefon)Mit gondoltok erről????

Beszéljek vele még1-szer?????


2010. szept. 25. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Gruppenbe biztos bevenne még harmadiknak... :D
2010. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az a baj, azokkal az ismerősöm azt mondta... dolgokkal, hogy általában szépítik a dolgokat. a legegyszerűbb ha megkérdezed valójában mi volt a baj.
2010. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
DE ha megkérdezem akkor nem fogja azt gondolni hogy összejön velem még1-szer és majd sorra hazudik!Meg tegnap voltunk bulizni (külön mentünk ugyan oda)és bármilyen pasival beszéltem vagy táncoltam egy folytába nézett!
2010. szept. 25. 19:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha akkor lett nője, amikor veled is együtt volt, az UNDORÍTÓ! Ha akkor lett nője (rögtön), mikor veled szakított, az is UNDORÍTÓ! Valami büdös! Hagyd a francba!!! És a szöveg, amiért elvileg szakított (ez a "nem mondtad, hogy szeretsz"), az elég gyerekes oka egy kapcsolat végének! Erről beszélni is lehetett volna és te is elmondhattad volna az álláspontodat neki, de nem tudtad, mert minden kis probléma miatt inkább szakít, SZ*RD LE! 19/N
2010. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha egyszer szeretem!!!!Megéri még egyszer beszélni vele???
2010. szept. 27. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szeretted, de ezt sosem mondtad neki, akkor mégis mire számítasz? :D
2010. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem mindenki tudja ezt kimondani, azért amiért azt a kérdező is írta, kihasználhatta volna a srác! Két hónap után nem ismerhetsz valakit annyira! És szerintem nem éri meg beszélni vele erről! Fiatal vagy és elhiheted (de úgy sem fogod, mert én is ilyen voltam) semmi értelme ezen a dolgon járatni az agyad, sokkal jobb dolgok, faszik, események jönnek még az életedben, ha ezen már túl leszel!
2010. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
DE elmondtam neki is hogy miért nem mondtam neki olyan sűrűn!!!(mert mondtam neki)fent leírtam!!!
2010. szept. 27. 18:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy hülyeség amit mondok, de szerintem végül úgy is ezt teszed majd.Ha tényleg annyira szereted, hogy ezt megbocsátod neki, akkor hajrá.. de azután ki fog használni.De az is lehet, hogy azért jött össze a csajjal, hogy ne legyen egyedül, és könnyeben felejtsen el téged. Mérlegelj, de ha TÉNYLEG NAGYON SZERETED, akkor adj neki még egy esélyt!(de ha nem megy a táv.kapcs. akk szakítás :S)
2010. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De már dobott 1 hete!!!És lehet hogy igazad van de akkor is szeretem!!!
2010. szept. 27. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!