Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihető, hogy vasárnap nem ér rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy vasárnap nem ér rá?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt de csak szombaton tudunk találkozni akkor is kb csak 5-6 órát.

Mikor mondtam neki, hogy találkozzunk vasárnap is akkor azt mondta, hogy ő egész nap tanul és semmi ideje sincs. Én kicsit kamunak érzem, egy másodikos gimnazistának nem hiszem, hogy ilyen sokat kell tanulnia. Egy városban lakunk tehát még utazgatnia sem kellene, elmennék hozzá és max 1 órát ott lennék de nem lehet, mert "nem ér rá".

Haverom azt mondja, hogy kamuzik a csaj és csak azért van velem, mert nincs jobb. Sokat nem költök rá, max havonta 1-2 ezer tehát nem a pénzemért van velem viszont jókat szoktunk beszélgetni de lefeküdni nem akar, mert neki még korai, mert szűz.


2010. szept. 25. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

van egy ket dolog amit nem kedvel benned,ennyi,probal hatha valtozol,es ha igy megy tovabb akkor vege,ujjel le szepen vele holnap es beszeld meg


mi az amit nem kedvel benned,es legyen oszinte,te meg ne kapd fel a vizet ha serto dolgokat mond


22/F


ennyi

2010. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%
Az ilyen konzerveknek minek pasi szerintem fel se tűné neki ha szombaton se találkoznátok.Hanyagold kicsit hátha jobban figyel rad ha nem akkor ennyi,igaza van a haverodnak
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én még negyedikes gimnazistaként is csak szombatonként tudtam találkozni párommal. Együtt voltunk mégis három évig.

Ha két ember szereti egymást nem akadály ha kevés időre tudnak találkozni, annak ellenére sem ha egy városban laknak.

Figya, szerintem nem kamuzik, de azért várd ki mit lép. Egy idő után szerintem ő is jobban fogja igényelni hogy többet lásson. Akár vasárnap is szorít neked majd időt:) Ha tényleg nagyon kétségbe vagy esve emiatt talán tényleg néha játszd be, hogy nem érsz rá szombaton max vasárnap, és kiderül miként tud gazdálkodni az idejével.

Sok szerencsét nektek! :)

2010. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"mi az amit nem kedvel benned,es legyen oszinte,te meg ne kapd fel a vizet ha serto dolgokat mond"


Azt mondta, hogy semmi baja nincs velem. Soha nem kiabálok vele.


"néha játszd be, hogy nem érsz rá szombaton max vasárnap, és kiderül miként tud gazdálkodni az idejével."


Csak azzal meg az a gáz, hogy már hiányzik és ha azt mondja, hogy csak szombaton ér rá akkor meg nem bírnám ki még 1 hétig, hogy ne lássam. Majd meglátjuk, hogy ha lesz az őszi szünet akkor mennyire fog ráérni.

2010. okt. 2. 07:31
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak azzal meg az a gáz, hogy már hiányzik és ha azt mondja, hogy csak szombaton ér rá akkor meg nem bírnám ki még 1 hétig, hogy ne lássam. Majd meglátjuk, hogy ha lesz az őszi szünet akkor mennyire fog ráérni.


baratom ezt o is nagyon jol tudja,eppen ezert nem fel hogy elveszit,mert amikor akarja hogy talalkozzatok az akkor lessz,ne o vezereljen teged,mutasd meg hogy ferfi vagy,kell turd hogy ne lasd ahoz hogy sikeres legyel,ha mindig akkor talalkoztok csak amikor o akarja az mar nem egy kapcsolat,o iranyit,vedd at az iranyitast amig nem keso,voltam ilyen helyzetben,ket hetig nem is hivott engemet,en sem ot,utanna meglatogatott anelkul hogy szolt volna,azota minden szep es jo,ket hetig fel sem hivtam es nem is irtam,msn en lathatatlanra raktam hogy ne lassa mikor vagyok bent stb,probald meg te is,ha igy megy tovabb meg lehet hogy elveszited,a nok szeretik ha egy kicsit probalod oket iranyitani,es megmutatod hogy ferfi vagy es nem egy olyan sracc akit konnyen lehet befoljasolni,lehet hogy o is pont ezt akarja hogy megvaltozzal egy kicsit es azert tesz igy.


a 22 eves F

2010. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!