Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihető, hogy vasárnap nem ér rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy vasárnap nem ér rá?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt de csak szombaton tudunk találkozni akkor is kb csak 5-6 órát.

Mikor mondtam neki, hogy találkozzunk vasárnap is akkor azt mondta, hogy ő egész nap tanul és semmi ideje sincs. Én kicsit kamunak érzem, egy másodikos gimnazistának nem hiszem, hogy ilyen sokat kell tanulnia. Egy városban lakunk tehát még utazgatnia sem kellene, elmennék hozzá és max 1 órát ott lennék de nem lehet, mert "nem ér rá".

Haverom azt mondja, hogy kamuzik a csaj és csak azért van velem, mert nincs jobb. Sokat nem költök rá, max havonta 1-2 ezer tehát nem a pénzemért van velem viszont jókat szoktunk beszélgetni de lefeküdni nem akar, mert neki még korai, mert szűz.


2010. szept. 25. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hihető, simán lehet, hogy tanul is, otthon is segít, esetleg kikötötték a szülei, hogy hétvégén az egyik napot teljesen velük kell töltse. Ezt nem tudhatod.
2010. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

és hétközben?

sztem am hihető, de ezt ennyiből nem lehet megmondani, függ a csaj viselkedésétől.

2010. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból amit leírtál nem kamuzik!
2010. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de hihető. Én kilencedikes vagyok és egész vasárnapokat tanulok, így sem mindig végzek estére, van, hogy tizenegyig tanulok, mert utálok úgy elmenni, hogy remegnem kell a félelemtől, nehogy engem szólítsanak fel.
2010. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nagyon sokat kell tanulni mért nem lehet ezt elhinni?nekem most pl.üzleti,matek,töri és angol felelésre és dolgozatokra kell tanulnom.plusz olvasónaplók,kötelező olvasmányok.

plusz még a háztartásban is besegítek így simán elmegy a nap tanulással.

és azt is megértheded,hogy korai neki a szex,főleg ha az első barátja vagy.

2010. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"és hétközben?"


Akkor sem ér rá, mert tanulnia kell és még emellett jár úszásra.


"és azt is megértheded,hogy korai neki a szex,főleg ha az első barátja vagy."


Megértem, nem is ez volt a kérdés csak azért írtam le, hogy hátha segíti a kérdésem megválaszolását.


Jó akkor tényleg sokat kell tanulnotok de egy fél óra csak lenne arra akit szerettek, nem? Elmennék hozzá egy fél órára, hogy mégis lássam, kicsit beszéljek vele, mert hiányzik és utána jönnék el. Szerintem bárki is bármennyire sokat tanul kis ideig csak megáll pihenni.

2010. szept. 25. 18:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ha jó nevű gimnáziumba jár, valami normálisabb tagozatra akkor valószínűleg tanul, ami nagyon helyes.


TE meg kezdj el valamit sportolni, pl foci és Te sem fogsz ráérni.. vagy tanulj =)

2010. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kamuzna. Bár azért megmondhatnád neki, hogy örülnél, ha több időt töltene veled, mert hiányzik. Erre remélhetőleg lép. Nekem egyszer azt hazudta a srác, hogy vasárnap este KRESZre kell mennie. És tudod mi a legrosszabb? Hogy el is hittem. xD:(
2010. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a fél óra-egy óra, amennyit ott lennél nála, pont arra lenne elég, hogy kizökkentsd a tempójából. Inkább örülnöd kellene, hogy olyan barátnőd van, aki komolyan veszi a jövőjét. És tesz azért, hogy jó jegyei legyenek, hogy művelt legyen. De ha nem hiszel neki, inkább szakíts vele. Ha nem bízol benne, és azt hiszed, hogy hazudik, akkor semmi értelme az egésznek.
2010. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha nem bíznék benne akkor már rég szakítottam volna csak érdekelt más mit gondol erről.
2010. szept. 27. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!