Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte csak akkor mondja hogy 'szeretlek' ha szexelünk, vagy közbe vagy utána szokta mondani mert azt mondja ilyenkor jobban kijönnek az érzései! Fiúk, ez lehetséges és hihető?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hihető. Én sem mondogatom percenként hogy szeretlek, sőt ha nekem mondják meg kifejezetten zavar, nem tudok rá reagálni.
2011. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy lányok válaszát is várom,tapasztalatok vagy akármi sokat segítenétek
2011. jún. 5. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez tök hihető, vannak ilyen emberek akik nehezen tudják kifejezni az érzéseiket és zavarban vannak még ha nem is látszik rajtuk :)
2011. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 stikkes ***** válasza:
100%
100 % hihető! Én is akkor vagyok a legszerelmesebb, ha épp "benn" vagyok! Az őszinteség tuti!
2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

hát az én volt barátom is kb hasonlo helyzetekbe szokta mondani meg elalvás előtt...meg nagyon ritkán smsben...h hihető e sajnos nem tudom ezt csak ők tudhatják..


21/L

2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is általában akkor mondta, de azért jobban örülök, mikor azon kívül is hallom, ha van egy egy olyan pillanat. Mikor egy idő után már csak szex közben hallod, akkor jönnek szerintem a problémák, és kezd elszállni a varázs.
2011. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 habibi ***** válasza:

vannak ilyen típusok,akik csak ritkán mondják ezt a bűvös szót, vagy ha te is mondod neki, hogy szeretlek,akkor a válasz csak: én is téged , de szeretlek nélkül

mondjuk nekem a párom az elején azt mondta, hogy nem akarja sokszor mondani, hogy szeret, mert akkor majd elveszti egy idő után a "szeretlek" szó a varázsát, és ő azt nem akarja- lehet, hogy a te párod is ilyen gondolkodásmódon van. De , ahogy ezt leszögezte, rá kb. egy hónapra (kb.7 hónapja) szinte 5-10 percenként mondja , hogy szeret, vagy odacsempészi a nevemhez, vagy valamit kifundál, hogyan mondhatná ezt ilyen rejtett módon.De nem baj, mert én is ugyanezt csinálom vele,ha már nem mondom neki, akkor már valami hiányzik az életemből és bepótolom kétszeresen a hiányt :) lehet, hogy nyálasak vagyunk, de ez csak akkor van jelen, mikor kettesben vagyunk és nem mondjuk a facebook üzenőfalon csöpögünk mások előtt, mert az undorító, és azok csak olyan "szerelmek"

2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szex közben mondtam ilyeneket. Mert valójában nem szerettem. Sorry.
2011. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!