Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés
Mindig azvan ha megismerek egy lányt jól elvagyunk meg minden eljutunk egy szintig és ennyi volt.... Mostis van egy lány aki régóta tetszik nagyon nagyon jól elvagyunk találkozgatunk ölelget stb stb és ennyi....És mindig ezvan nemtudok szerezni egy bnőt.....volt már pár de mostanában mégnehezebb normális bnőt találni és nem is sikerül...Mitkéne tennem vagy mitcsinálhatok rosszul? Most ottvagyok megkérdezem tőle akar-e valamit vagy csak barát inkább tudjam fölösen nemhajtok.....
2010. szept. 25. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá járna -e veled mi olyan nehéz ezen? ennyi ha nem akkor nem keress mást akkor.
2010. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megkérdezem hogy akar-e valamit vagy nem csak ez olyan..... általába jönnie kéne magától a dolognak.....
2010. szept. 25. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
jönnie kéne de ha nem jön akkor kérdezz rá nem mindig jön az! nekem se én is vagyok így!
2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát rákérdeztem.....semmi jó :( mondjuk megszokhattam volna már....
2010. szept. 25. 18:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!