Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány,59 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,59 éves férfi. Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nem norma dolog, de hadd kérdezzelek már meg, hogy te el tudnád magad képzelni nálad fiatalabb pasival? Mondjuk 5-10 korkülönbséggel?

Neked is biztos volt egy elképzelésed, mielőtt összejöttetek, baromira nem érdekel, hogy éltek, mert nem ismerlek titeket, és nem tartozol nekem magyarázattal idegenként.

De azt fogd már fel, hogy ne csinálj magadnak problémát, ha nincs!

2010. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
5-10 év (lemaradt)
2010. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Lehettek szomszédok, vagy akár munkatársak is :)
2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Hogyan lettél szerelmes belé, hol ismerted meg? Működött a szex? Kikezdeményezett? Mit szóltak a barátaid, szüleid?

Vannak ilyen szerelmek én nem ítélkezem...Annyira kiváncsi vagyok..Konfliktusok sosem voltak? Nem hülyézett le, nem volt olyan hogy nem vett komolyan? Hogyan jöttél ki a családjával, voltak előtted feleségei, gyerekei? Most boldog vagy?

2010. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
ffúj mivan beteg vagy?
2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!