Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány,59 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,59 éves férfi. Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
54%
Csak nevetni tudsz rajtam? Ebben mi neked a vicces? Szánnivaló vagy. Te komolyan azt nevezed színvonalnak, hogy hagytad magad 18 éves csitriként rászedni egy öreg fószerrel, aztán ostoba módon még szültél is neki? Ne legyél már nevetséges. Véleményt kértél, megkaptad. Nekem nem lenne gyomrom egy vénemberhez, kész. Nem egészséges, érted? Ha nem vetted volna észre, hozzátettem a végén, hogy bocs, ha nem tetszett, de akkor is van abban valami amit leírtam. A te életed, azt csinálsz amit akarsz. Nem téged minősítettelek, hanem a szituációt, amiben vagy, úgyhogy te csak ne támadj kedvesem. (mellesleg ha nem lennének kétségeid, hogy rendjén van ez így, akkor nem itt keresnél önigazolást..khm.)
2010. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
probléma lehet ebből.
2010. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

"A férjem nem egy lerobbant vén pali, hanem egy JÓL SZITUÁLT üzletember."


Ebben az egy mondatban benne van a válasz.

Az efféle nők nyilválóan sohasem szerény tanárokat vagy művészeket választanak,hanem pénzes férfiakat.

Hazudhatsz magadnak is szerelmet,de a környezetedet biztosan nem tudod megtéveszteni.

Persze,hogy nem szólnak semmit,mert hasonló pénzorientált nőkből Dunát lehetne rekeszteni,ez manapság természetesnek és gyakorinak számít.

De a lelked mélyén nyilván te is tudod,mi vagy.Eladtad magad.Visszataszító.

2010. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
fúúúj....öreg szaga van, a csajnak meg apakomplexusa. de elég súlyos...
2010. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
ez most komoly, hol ismerkedtetek meg és az emberek mit szólnak, szóltak ehhez?
2010. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, én csak egyet nem értek.

Hogy lehet az, hogy 34 évesen ha nincs problémád az életeddel, akkor csinálsz magadnak?

Lehetne ennyi idősen annyi eszed, hogy ne érdekeljen mások véleménye, ha te így boldog vagy.

Tudom, hogy a szerelemben nem létezik életkor, ennek ellenére mégse tudnám elképzelni magam egy apám-nagyapám korú ember párjaként. Amúgy meg nem minden fiatal férfi részeges, de ezek szerint te mozogsz rossz körökben, ha ez a véleményed a korosztályod férfitagjairól.

2010. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
mivan?O_O
2010. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Még mindig csak mosolygok.Eladtam magam, stb??? 2 nyelvből van felsőfokú végzettségem, és mikor megismertem a férjem, kb:25 milliós örökség várományosa voltam, mert a szüleim meghaltak autóbalesetben.

Nem önigazolást keresek, de itt is látszik, hogy csak az elvárt normának akar megfelelni mindenki.

Mi is az?4-5-10-15-évvel idősebb férj?

Nem magyarázkodom, érdekes voltak a válaszok, látszik hogy itt még mindig csodabogárnak számítunk!

2010. szept. 25. 18:50
 39/45 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem volna, ha indulatoktól mentes lett volna a kérdés, de nem így van.

Szánalmasnak mondanak, meg lehordanak mindennek, de az életembe senki nem lát bele.

Van házassági szerződésem, egy villám Lang Island-en,jól menő cégem, siófoki nyaralóm.Ez az én SAJÁT ÖRÖKSÉGEM!

A férjem sem szegény, de ha nem volna semmije, akkor is az én férjem lenne!

Az eddigi korrekt válaszokat köszönöm, a többit nem olvasom.

2010. szept. 25. 19:07
 40/45 anonim ***** válasza:

mit szerettel meg benne? ...ezt most nem rosszbol kérdezem csak szeretnem megérteni ...


szerintem egy igaz szerelemben nem a kor és a külsö stb. számít hanem a belső értékek, maga az ember...

2010. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!