Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány,59 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,59 éves férfi. Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%

Ízlés dolga, nekem nem lenne gyomrom egy vénember szottyadt farkához, de ha neked van, hát váljék kedves egészségedre kérdező. Mire vagy mégis kíváncsi? Hogy erről mi az emberek véleménye? Ha te jól érzed így magad, mit foglalkozol ezzel?

Amúgy mi lehet ebből? Hülye választás volt, ha kíváncsi vagy, pontosan mit is gondolok. A párod elhiszem, hogy fiatalos, jól karban van tartva..stb, de hamar megözvegyülsz, azt nyilván te is tudod, vagy idő előtt végzed egy beteg öregember ápolásával, mikor még mindig fiatal nő leszel.

Bocs, ha nem tetszett.

2010. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Utolsó: ott a pont!
2010. szept. 25. 16:12
 23/45 A kérdező kommentje:
Jajj, ut előtti
2010. szept. 25. 16:14
 24/45 A kérdező kommentje:

16:12

Csak nevetni tudok rajtad.

Ez egy szegénységi bizonyítvány....Nem az én színvonalam vagy...

2010. szept. 25. 16:24
 25/45 anonim ***** válasza:
73%
FIATAL HOZZÁD!! ÖREGEBB CSÁVÓ NINCS??
2010. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%

bocs, de ha ez normális lenne, nem keresnél itt önigazolást. A fiad is ennyire örül, hogy az apja fél lábbal már a sírban van, és soha nem fogja megismerni majd az ő gyereke a nagyapját, vagy az unokája a dédapját?

Szerinted jó lesz neki, hogy felnőtt élete nagy részét apa nélkül tölti? é s hogy az oviba egy öreg ment érte?

Mert 30 fölött egy gyerek mindenkit egyformán vénnek lát.

És hogy nincs testvére? végképp egyedül marad, ha tége d baj ér.

Hacsak nem Kóbor a férjed, hát sajnállak.

És a tizen-huszon évesen kihagyott kortárs bulik, a kortársak barátsága, a közös problémák..semmi gazdagság nem pótolja ezt.

Gondolom, a szüleidnek sok fájdalmat okoztál. Talán fiatalabbak , mint a kis vejük?

2010. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
semmi!
2010. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

16:29

Itt kezdődik az emberi butaság.

Te honnan tudod, hogy ki hal meg hamarabb? És nehogy már

ítélkezzél ismeretlenül?Mivel rosszabb ez, mint egy 30 éves alkoholista?Én tudom, hogy akkor jól döntötten, semmit sem bántam meg, és a kérdést is csak kíváncsiságból tettem fel!

Ez az én életem, és mindenkinek csak ilyet kívánok!!!


Köszönöm a korrekt válaszokat!

2010. szept. 25. 16:41
 29/45 anonim ***** válasza:

Sok sikert hozzá!

De most akkor a kérdésben miért 18nak írtad magad, ha a második lapon már 34 vagy?

Amúgy meg a szerelemben mindegy a kor.

2010. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Eltartási szerződés...
2010. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!