Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, ha egy lány mondjuk ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, ha egy lány mondjuk ír nektek iwiw-en mert tetszetek neki akkor elmondjátok a haverjaitoknak és ha nem jön be csaj röhögtök rajta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 18:58
1 2 3
 21/25 Kamuuu ***** válasza:
privát-->kép esetleg? mondjuk akik nekem tetszenek azok általban haveroknak nem nagyon mondjuk nincs sok összefüggés azért ha gondolod küldhetsz ;):D
2010. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Semmiképp se íviven ismerkedj, ha az illető a közeledben él, szóval találkozol vele.
2010. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

19:23: Ehm, tehát:


"ja és mondjuk ha nem jön be de nem is csúnya"


Arról volt szó, hogy nem csúnya. Hogy én ilyen "cukipofa" volnék? Na, ez nem jött be. Nincs barátnőm, ez igaz, mondjuk nem valami nagy teljesítmény ezt kitalálni. Én azokat az embereket röhögöm ki, akik rászolgálnak valamivel; lehet, hogy nagyon "eltérőnek" számítok, ha valamilyen érdekes módon nekem nem okoz örömet valakin nevetni, aki nem szép, de semmi mást nem tett, ahogyan azt sem tudom, hogy másnak ez miért annyira jó. Arról sem volt szó, hogy "barátoknak" mit mondunk el, az áll a kérdésben, hogy "haveroknak", nálam ez kettő különböző dolog, mivel például olyan, akivel ilyen személyesebb dolgokről, stb.-kről beszélnék, nincs, "haver" van, de velük meg amúgy sem beszélnék ilyenekről. Ha valaki nekem mondaná el, én nem röhögném ki vagy szivatnám; miért lenne attól nekem jó? Te úgy gondolod, hogy azt, akivel ilyen történik, és elmondja a haverjainak, szivatni kell? Mondhatom, nagyon okos következtetés. Hány éves vagy?


19:17

2010. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19 49 es en 19 23


Nincs barátnőm, ez igaz,


ezt irtad,tovabb nem is olvastam el,mert nem erdekel mit hordtal oda ossze,ismerem nagyon jol a magad fajtakat,aki hisz a tokeletes a kapcsolatban,a nagy O rol stb...allomvilag

2010. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá!


23/N vagyok, és olvastam az akkor 17 éves srác válaszát.

Elárulom, rögtön az jutott eszembe, hogy milyen kis aranyos lehet (jelen esetben ez bók), fel is merült bennem, hogy jó lenne vele megismerkedni. (Persze elvetettem az ötletet, hiszen már x éve írt, ráadásul egyebet nem tudok róla, ki tudja neki mi jön be stb-stb.) De mosolyogva olvastam, hogy 17 évesen milyen rendes, értelmes fiúnak tűnik (láthatjuk, hogy ír a legtöbb 17 éves...).


Aki pedig azt írta, hogy az ilyen srácok kerülnek a barátzónába (ami nem feltétlenül igaz), az a hozzám hasonló lányoknál még a barát zónába SEM kerülhetne soha. Egyrészt mert nem sejtet túl magas intelligenciaszintet a beszédstílusa, másrészt pedig mert még értelmes megnyilvánulásra sem képes. Szóval erről ennyit, csoki.

Ja és reagálva a "legyel mar ferfi" megjegyzésre: az a 17 éves fiú sokkal inkább volt férfi már akkor is, mint te valaha is leszel.


Aztán lökitek folyton ezt a barátzóna dumát, és hogy "a lányok a rossz fiúkat szeretik".

Személy-, hangulat- és esetfüggő a dolog. Nekem sem azért volt szimpatikus, mert ez a típus az esetem, ez ugyanis így nem igaz. Emellett nem vagyok álomvilágban élő tinilány és érzékeny, sokszor megbántott nő sem, aki már csak a "cuki" srácokkal mer ismerkedni...

2013. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!