Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden csaj az ilyen közösségi portálokra (iwiw, myvip) érzelmes életbölcsességeket ír ki, mintha ő lenne a Hegyi Buddha, pedig valójában qrvák?

Figyelt kérdés

Tudjátok mikre gondolok! Pl amikor ilyesmit írnak ki: A


"mosoly értéke


“Semmibe se kerül, de sokat ad.

Gazdagabbá teszi azokat, akik kapják, és mégsem juttatja koldusbotra azokat, akik adják.

Egy pillanatig él csak, de az emléke örökké megmarad.

Senki sem olyan gazdag, hogy meglehetne nélküle, és senki sem olyan szegény, hogy ne lenne gazdagabb tőle.

Boldoggá teszi az otthont, táplálja a jóakaratot az üzleti életben, és a barátság biztos jele."


"az akadály az a rémisztő dolog, amit akkor látunk, amikor levesszük a szemünket a célról"


Jó ez nagyon szép meg minden, de a való életben úgysem ilyenek, hanem leginkább qrvák, akik nem tartják magukat az ilyen épületes dolgokhoz, hiszen tök sekélyes mind. (Ja, amúgy tisztelet a kivételnek!)

Akkor meg minek írják ki? Ez divat? Hogy okosabbnak tűnjenek? Álca? Nem értem egyszerűen.


2009. szept. 3. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt ilyen, kiírta hogy utálja a kétszínű embereket meg ilyenek, aztán ő maga is az, nem azért mondom mert alapból nem bírom, hanem mert behízelgő és "csalfa" és akkor még szépen fogalmaztam...
2009. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
sőt azóta eszembe jutott még egy is, szerintem ezeknél ez általános betegség, azt kell mondjam, hogy ők talán jobbnak szentebbnek hiszik magukat másoknál, nem akarják észrevenni a saját hibáikat...jobb magyarázatot nem tudok
2009. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is ki szoktam írni ilyeneket, ha bemutatkozáshoz nem jut eszembe semmi jó. És ugyanigy azok szokták kiírni akik nem akarják kiírni hogy ,,szia juliska vagyok, piripócsfalun születtem, szeretem a kutyákat és szabadidőmben varrogatok." egyszerűbb kiírni pár idézetet, mert van aki szereti ezeket és elolvasgatja.
2009. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
csak szeretnének értelmesnek látszani. ha valóban azok lennének, biztos nem mások gondolatainak a bemásolásával próbálnák meg ezt igazolni. :)
2009. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

nekem is csupa idézet vn a myvip adatlapomon.:) Egyszerűen azért mert qrvára nincs kedvem magamról írni oda, de azt meg nem szeretem ha üres vki aatlapja. Viszont nem vagyok qrva, soha egy meztelenkedős cicivillantós képem nem volt.:P

Mondjuk én nem ilyen nyálas más adatlapjáról bemásolt szarokat írok, hanem ha valahol találkozom vmi jóval, akkor azt: pl van az irodalomkönyvemből egy pascaltól, meg egy az egyik mesekönyvemből, a Kék madárból, meg Woody Allen-től és marilyn Monroe-túl is. Szóval nem ilyen mosolyszarok.:D Hanem amiket tényleg az élet nayg igazságainak, vagy egyszerűen csak szépnek vagy szellemesnek tratok.

Ezek is utalhatnak a jellememre.

2009. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

tudom a kérdés elég régi, e nem baj :D

én s utálom, ha valaki vagy 10 verset, idézetet meg play boy/ szív figurákat rak az adatlapjára, pedig lány vagyok :D

megkérdeztem és kb. ezeket a válaszokat kaptam:

- nem én kerestem őket, a (...)-ről lemásoltam úgy ahogy van (= követi a bnőjét és utánozza)

- csak úgy... mindenkinek vannak kint, hát én is raktam fel.

- nem tom unatkoztam...

- miért ne?

:D:D:D kb. ezeket de volt oylan is aki azt mondta, h mert szép meg ilyenek... :D

2010. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
olyan irritálóak az ilyen csajok! utálom mindet. azt hiszik, ettől okos valaki.
2010. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

így okosabbnak tűnnek

és tapasztaltabbnak,és bölcsebbnek

de az a gáéz,ha valaki csak úgy monoton másolja be a képeihez az ilyeneket,és el sem olvassa



nagyon rühellem az ilyet-.-

2010. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért,hogy akik személyesen nem ismerik,jófejnek/okosnak gondolják.
2010. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Személytől függ. Tapasztalatból írom, h azért, mert az olyan menő. :P Én csak 1-et, 2-t szoktam kiírni, mert úgy érzem, ettől színesebb lesz az AL-om, az az 1-2 akár a mottóm is lehet, meg így jobban tetszik.
2010. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!