Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem. Megnéztem iwiw-en és nincs kiírva, hogy van-e pasija vagy nincs-e. Semmi nincs kiírva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kamu adatlapról bejelöltem, és ő visszajelölt, így ismerősként is látom az adatait, és úgy sem ír semmit a családi állapotáról.
2010. jan. 31. 01:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szarintem puhatolózd körbe hogy van e valakije ha nincs akkor hajts rá de ha van akkor se csüggedj valahogy próbáéld eg belőle kiszedni hogy bejössz e neki:) ;)
2010. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hááát, nem lesz egyszerű feladat. Nem akarok beégni és fogalmam sincs, hogy hogyan mennyek oda hozzá (milyen indokkal, vagy mit mondjak). Soha nem mertem igazán odamenni a csajokhoz. :(
2010. jan. 31. 01:27
 3/17 anonim ***** válasza:

"Szia! Lattalak suliban/buliban/mittomenhol, es megtetszettel. Van kedved beulni egy kavera?" pl. valami ilyesmi


RJ 19/F

2010. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
háth így is lehet de könyebb lene ha lene vmien kamu indokod am az alső vok:D
2010. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a nyomulós fajta.

Én is valami kamu indokra gondoltam, csak sajnos nem tudom, hogy mi legyen az. :S tippem sincs

2010. jan. 31. 01:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Hmm... csajok altalaban ertekelik, ha ramenos vagy.


RJ 19/F

2010. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

minek kell kamuzni????

uristen.én tuti elküldenélek. miért nem tudsz neki írni a TE iwiwedről,hogy megtetszett,és megadná e az msncímét,mert meg szeretnéd jobban ismerni?

vagy bármmiiii.csak könyörgöm,ne kamuzz!!

2010. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én nem is egyszer beégtem egy csaj előtt, de a végén sikerült összejönni vele. lehet hogy így most hülyén hangzik, de a beégések után vártam egy fél évet, és újra megpróbáltam :)
2010. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bocs h beleszólok. de sztem ez a családi állapotos izé tök hülyeség.. kérdd el msnét..vagy telszámát... és dumáljatok.. aztán majd úgyis kiderül h vane vkije..
2010. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség hát, mert az én ismerőseim közül minden 2. embernél az van kiírva hogy egyedülálló (nemtől függetlenül!) és szinte mindegyiknek tartós kapcsolata van. Úgyhogy ebből nem lehet kiindulni.


És szerintem se kamuzz!

2010. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!