Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem. Megnéztem iwiw-en és nincs kiírva, hogy van-e pasija vagy nincs-e. Semmi nincs kiírva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kamu adatlapról bejelöltem, és ő visszajelölt, így ismerősként is látom az adatait, és úgy sem ír semmit a családi állapotáról.
2010. jan. 31. 01:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nah jó, akkor kicsit bővebben:

- Nem akarok kamuzni, csak valami jó indokot kéne találni, ami épp arra elég, hogy oda mennyek hozzá. Sajnos nincs semmi indokom, még az utcán sem szoktam látni... :S

- Az MSN és a telefonnal meg 2 bajom is van:

1. Ha MSN-en vagy telefonon dumálok vele (ami tök jól megy is), akkor fene tudja miért, de élőben szinte semmit sem tudok neki mondani. Nem tudom miért. Vagy azért, mert megszoktam, hogy MSN-en dumálok vele, vagy azért mert már kidumáltam magam. Nem tudom. (Nem vagyok egy nagy dumás)

2. Nem hülyék a csajok sem! Ha elkérem a telefonszámukat, vagy az MSN címüket akkor azért leveszik, hogy mit akarok. Jobban szeretem ha előbb megismerjük valahogy egymást, mert akkor nem mondhatja azt (miközben nem is ismer), hogy ő nem akar tőlem semmit, meg, hogy most ő nem akar kapcsolatot... Ha megismer akkor már meg is kedvel és akkor lehet, hogy összejövünk. Legalábbis több az esélyem. :)

Remélem értitek.

2010. jan. 31. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem fogadj magándetektívet s nyomoztasd ki
2010. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha nincs normális válaszod akkor inkább ne írj semmit.
2010. jan. 31. 23:52
 14/17 anonim ***** válasza:
én szívesen utánanézek ilyeneknek, de tényleg. írj e-mailt ha érdekel:D
2010. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
közös ismerősötök van esetleg? ott tudnék én is érdekődni am
2010. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyszer egy csajtól egy 2. email címemről megkérdeztem, hogy van-e pasija. Totál gáz lett nem válaszolt csak elküldött a bánatba...
2010. febr. 1. 21:09
 17/17 A kérdező kommentje:
Inkább ahhoz kéne valami tipp, hogyan tudnék odamenni hozzá beszélgetni.
2010. febr. 1. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!