Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden csaj az ilyen közösségi portálokra (iwiw, myvip) érzelmes életbölcsességeket ír ki, mintha ő lenne a Hegyi Buddha, pedig valójában qrvák?

Figyelt kérdés

Tudjátok mikre gondolok! Pl amikor ilyesmit írnak ki: A


"mosoly értéke


“Semmibe se kerül, de sokat ad.

Gazdagabbá teszi azokat, akik kapják, és mégsem juttatja koldusbotra azokat, akik adják.

Egy pillanatig él csak, de az emléke örökké megmarad.

Senki sem olyan gazdag, hogy meglehetne nélküle, és senki sem olyan szegény, hogy ne lenne gazdagabb tőle.

Boldoggá teszi az otthont, táplálja a jóakaratot az üzleti életben, és a barátság biztos jele."


"az akadály az a rémisztő dolog, amit akkor látunk, amikor levesszük a szemünket a célról"


Jó ez nagyon szép meg minden, de a való életben úgysem ilyenek, hanem leginkább qrvák, akik nem tartják magukat az ilyen épületes dolgokhoz, hiszen tök sekélyes mind. (Ja, amúgy tisztelet a kivételnek!)

Akkor meg minek írják ki? Ez divat? Hogy okosabbnak tűnjenek? Álca? Nem értem egyszerűen.


2009. szept. 3. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

énis utálom az ilyet,egyik osztálytársam is ezt csinálja,de olyan buta,és qurvás jellemű,és annyira nem passzolnak hozzá ezek az idézetek..-.-"

az okosságról,meg a bölcsességről....loool,pedig egy buta liba :D

2010. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ha engem kérdezel, akkor azért mert nincs saját ötletük.Amit még jobban utálok, amikor angolul irkálnak dolgokat,holott fingjuk sincs mit jelent... 21L
2010. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Mert hazug,álszentek!Szinte egyik sem olyan,mint amit ír magáról!
2010. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

én is szoktam néha kitenni ilyeneket.

És nem mindegyik ilyen csaj qrva!! Pl.: én sem vagyok az, sőt, elítélem a plázapics@kat...

És nagyon idegesítő, hogy mások alapján ítélik meg a többieket az emberek...

15/L

2010. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

egyetértek veled haver hidd el nem lesznek tőle okosabbak


(a kulturális kisebbség)

18/F

2010. júl. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi emberek álszent és képmutató lények vagyunk; nekünk a társadalmi színjáték mindenek előtt való.
2011. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!