Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, ha egy lány mondjuk ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, ha egy lány mondjuk ír nektek iwiw-en mert tetszetek neki akkor elmondjátok a haverjaitoknak és ha nem jön be csaj röhögtök rajta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 18:58
1 2 3
 11/25 Kamuuu ***** válasza:
Egyből megadom csak kérje de senki se kéri O.o:D
2010. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Kamuuu ***** válasza:
Én bármilyen lánynak meg adom csak lány legyen persze fiú is lehet ismerkedésnek de nem vok meleg xD
2010. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha ilyen szerencsém(vagy mikor mi).

Nem tudnám megítélni pontosan, hogy milyen ember lehet, nem néznék rá szerintem "ferde szemmel". Amúgy nem mondanám el nekik, mivel marhára nem rájuk tartozik, nem mondanám el senkinek; meg nem is röhögnék rajta, ha nem jön be, inkább sajnálnám kicsit :S


17/F

2010. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha minden pasi ilyen lenne!
2010. szept. 24. 19:18
 15/25 Kamuuu ***** válasza:
100%
Én inkább azért mondom el ezeket mert ők is elmondják hogy kik jelölik be őket stb...:D
2010. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

attol fugg hogy mikor es holl es hogyan keri el azt az msn cimet,ha ugy talal akkor leadom,de elobb meg poenkodok egy keveset es csak utanna.


Hát remélem is hogy vannak normálisabbak. de nem lehet eldönteni, hogy ki milyen


ez volt az egyik valaszod,ebben remenykedem en is anoknel,de semmi ertelme.


nem gondolod hogy egy kicsit serto ez a valasz?senki sem egyforma,nem felelhet meg mindenki csak neked.

2010. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Én csak azt mondtam azt szeretném! aztán felőlem mindenki olyan amilyen
2010. szept. 24. 19:21
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha ilyen szerencsém(vagy mikor mi).

Nem tudnám megítélni pontosan, hogy milyen ember lehet, nem néznék rá szerintem "ferde szemmel". Amúgy nem mondanám el nekik, mivel marhára nem rájuk tartozik, nem mondanám el senkinek; meg nem is röhögnék rajta, ha nem jön be, inkább sajnálnám kicsit

=))=))

bas szus ezen jot rohogtem,az ilyen ferfiak kerulnek barat zonaba egy nonel,merek fogadni barmibe hogy nincsen baratnod,te vagy az aranyos kedves sracc,a cukipofa,ezt utalyak anok,legyel mar ferfi,es te is tudod hogy kirohogod azt a lanyt aki rondan nez ki,baratjaidnak lehet nem mondod el,mert szivatnak utanna vagy mit tudom en,de meg se probajjal nekem ezek utan magyarazkodni.

2010. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Am szerintem nem vagyok ronda! de mivel eddig nem volt pasim nem tudom eldönteni hogy bejönnék-e valakinek. A barátnőim szerint csak nincs szerencsém! De ezt nem bírom el viselni
2010. szept. 24. 19:28
 20/25 anonim ***** válasza:
nezd,ha gondolod adjal egy msn cimet privatban,es dumcsizhatunk msn en.
2010. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!