Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha belezúgnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha belezúgnál az LB-d bátyjába, és még 2 osztálytársadba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem.. De ez borzasztó. Úgy néz ki, hogy az egyik osztálytársamnál, és az lb-m bátyjánál van esélyem.De az lb.m utálna, ha összejönnék, a nálam 2 évvel idősebb tesójával, és az ő kapcsolatuk nagyon jó és nem szeretném elrontani. De ha nem jövök vele össze abba beleőrülök..Az osztálytársaim, csak amolyan gyermeteg, szerelmek, de ha odajönnének hozzám, tuti, h nem utasítanám vissza. Nem tudom mit kéne csinálnom..:'( L/12)
2010. szept. 24. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"2 ahoz túl ronda vok, h ribi legyek "


Hát kicsi szívem, nem a külsőn múlik, hanem a belső adottságokon. Amik úgy látom, neked megvannak.

2010. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

:( Hasonló hejzetben vok!

Csak én az ofőm kislányába meg a fél real madridba zúgtam bele. :'''(

2010. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy ribi legyél nem szép külső kell, csak egy luk a lábad közé, nah meg mindig széttárni a combocskád.. de úgy látom jó úton haladsz errefelé..
2010. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyok tök normi:S..De az egyik osztálytársal összevesztem, a másik meg csak kívülről teszik.. A 3. sráccal meg alakul a dolog:).. NORMÁLIS VÁLASZOLÓK, HOL VAGYTOK???!!
2010. szept. 26. 19:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni :D Akkora nagy baromság ez az egész,ne haragudj...
2010. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
LB-Legfelsőbb Bíróság xDDDD
2010. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak (Y)


amúgy meg egészségedre, járj vele. szép is az első szerelem. (szerelem itt?! xD pff.) örülni fog a fiú, majd sakkoztok náluk, és foghatja a kezedet, sok értelme lenne xDD

2010. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Óóó de rohadt kedvesek vagytok... Nem leszek ribi.. Soha nem is voltam.. Én az osztály dagadt lúzere vagyok, immár 7 éve!!!Nem én tehetek róla,hogy beleszerettem! A másik két fiú pedig csak KÍVÜLRŐL helyes, de mind a kettővel összevesztem...Amúgy őszintén, mikor volt az első pasitok?? Lehet, hogy én még fiatal vagyok, de már régóta ismerem ezt a fiút,és nem hinném, hogy 18 éves kora előtt ágyba menne bárkivel is.(és én sem)Ahhoz nem ilyen normális környezetben kellett volna felnőnünk!
2010. szept. 27. 18:40
 19/21 Izééékeh11 ***** válasza:
6%

túl hülye,ronda és fiatal vagy még a pasizáshoz.ezeket a saját beszólásaiddal is alátámasztottad.

13L

2011. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 RambOssian válasza:
Mi a g*i az az LB?
2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!