Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velünk?! Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

3 éve ismerek egy fiút. Eleinte ő volt a legjobb haverom, nem Úgy néztem rá, mint egy pasira, akibe szerelmes lehetnék.


Fél éve aztán rájöttem, hogy szerelmes belém már egy ideje. Nyár végén bevallotta mindezt és én akkor finoman visszautasítottam, nem akartam, hogy egy elromlott kapcsolat miatt a barátságunk is tönkremenjen és valljuk be még mindig nem tudtam belészeretni. Megértette és ezután kb. minden a régi volt a nyár befejeztéig.


Szemptemberben a suliban majdnem összejött egy másik lánnyal és nagyon féltékeny lettem. Nem lett belőle végül semmi, nem jöttek össze. Ezután éreztem valami mást is iránta és ahogy egyre beszéltünk meg minden nap találkoztunk, nagyon aranyos volt, egyszerűen beleszerettem.


1 hete elkezdtünk (ő javasolta) járni de nem volt semmi se jó. Nem törődött velem, inkább menekült előlem. Maa reggel szakított velem, miszerint nem tudja miért, de ez így nem lesz jó és legyünk megint barátok. Mégis hogy?! Összetörtem. Mi lehet a baja? (minden haverunk rácsodálkozott, állitólag teljesen odavolt/van értem) Mi történhetett ?! Most itt bőgök és nagyon hiányzik...


2010. szept. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nagyon meg akart kapni, amikor pedig sikerült neki, már nem kellesz többé. De még nem veszett el minden. Egy kicsit magára kell hagyni. Ne találkozz vele, ne hívd, stb. Használni fog, meglátod.
2010. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom hány éves az a csávesz de elég idióta. már bocs
2010. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a szívást.Totál beszoptad.Cserbenhagyott,az ilyen még csak nem is barát.Vagy rájött hogy csak az.Ezek után ne engedd,hogy a bolondját járassa veled.Találsz majd más fiút,aki nem szórakozik veled.
2010. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De egy suliba járunk... Hétfőn tegyek úgy, mintha ott se lenne vagy közelítsek felé?


Köszi mindenkinek a válaszokat, de vissza szeretném kapni, mit tegyek?

2010. szept. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!