Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már hetek óta nem védekeztünk....

Már hetek óta nem védekeztünk. Most mégis kétségek gyötörnek minket. Mi történt velünk, próbálkozzunk tovább?

Figyelt kérdés
Akarjuk is, de néha meggondoljuk magunkat. Nincsenek megélhetési gondjaink, stabil a kapcsolatunk. Miért van ez a bizonytalanság...segítsetek!
2008. dec. 8. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Féltek... szerintem, azért ez egy komolyabb dolog, minthogy meg-meg gondoljátok magatokat... Lehet azért se jött össze a dolog, mert lelkileg nem vagytok még 100% osan elkötelezve egy kismanónak...
2008. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ha még nem vagytok biztosak benne h akarjátok a babát,akkor inkább ne is vállaljátok.A barátn.nagyon akart babát,de amikor megtudta h babás elkezdett azon rinyálni h ő már majd nem tud sehova sem elmenni se buli,se semmi.Mostmár nagyobb a gyereke de most is szegény gyerek löködik ide-oda.Néha a sok munka, néha pedig a szorakozás végett.Szoval napi 1-2 órát van a gyerköccel.Ha véletlenül már többet akkor idegesiti.Amugy hány éves vagy?
2008. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ketteske ***** válasza:
100%

Szerintem meg nagyon sok ember aggódik, fél, bizonytalan egy kicsit. Nagy felelősség ez, és ismeretlen az út.

Mi is akartuk a babát, szinte azonnal össze is jött, de lelkileg még nekem is fel kell dolgoznom, hogy anyuka leszek. Nagyon sokan vannak így ezzel, és szerintem ez normális.

2008. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!