Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Megtudja nekem ezt valaki magyarazni?:( Miert van az hogy ottvan peldaul egy srac aki nagyon bejon es nagyon tetszik kulsore is meg a szemelyisege is...eljutunk arra a pontra hogy megcsokol...es PUFF..en nem erzek semmit:( nemvagyok boldog...nem ropkodnek a pici pillangok a hasamban...nem pirulok el es meg a terdeim sem inognak meg:( Csak a nagy ures semmi...egy amolyan ures erzes. Mintha valami hianyozna... Es ez mar nem egy alkalommal tortent meg. Nem egy fiuval jartam es egyszeruen semmit sem ereztem irantuk. Egy peldat adok... pl 8 honapja voltunk egyutt...en meg meg mindig hitegettem magam hogy talan ha erosen probalom megszeretem. De nemszerettem meg masfel ev utan sem:(Es szakitani nemakartam mivel tudtam hogy nagyon megbantanam. Szoval csokoltam erzelmek nelkul...:( Mosolyogtam es mondtam neki hogy szeretem amikor meg elfordultam ereztem hogy mindjart elsirom magam....soha egyik baratom sem vett eszre semmit...neha megkerdeztek miert vagyok szomoru en meg mindig kimagyaraztam magam.

Ugy erzem hogy egyszeruen keptelen vagyok szeretni.Es ez az oruletbe kerget...Hogy letezik hogy megtudok csokolni valakit es semmit ne erezzek? Egyutt legyek valakivel honapokon keresztul es soha ne erezzem hogy szeretem? Nemertem...Soha nemvolt reszem azokban a pillangocskakban...soha nemvoltam szerelmes...miafene...meg azt sem hiszem hogy valaha is szerettem:(...

Valaki volt mar igy kozulletek?:( Erti valaki ezt?Hogy mi ez?Mitol van? ES mit tehetnek hogy vegre bolodg legyek?:(...


2010. szept. 24. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az én válaszomat figyeld már ennek agyi biokémiai alapjai vannak ha most okoskodni akarok... írd be google-ba ha nem hiszel nekem... lehet orvosolni tudnák a bajodat és élhetnél boldogan is!
2010. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ok, amit mondok hihetetlenül nehéz, de nem hiszem hogy ezt a problémát itt egyszerűen kezelni lehetne. Még mindig fenntartom hogy a szextől félsz, és mivel nem éred el az orgazmust beleestél abba a csapdába hogy színlelni kezdtél. Aztán újra és újra. Nem volt megállás, mert ha elmondod hogy végig becsaptad megbántod, ha folytatod pedig magadat kínzod, árulónak tartod magad mert ilyet teszel. Tudsz szeretni, szereted is, hisz nem akarsz neki csalódást okozni. Inkább te szenvedsz.

Viszont ez nem jó így, nem hazudhatsz boldog társat egy életen át. És ez lesz a nehéz. Meg kell neki mondanod.

Mondd el hogy szereted, és pont ezért nagy szükséged van a segítségére. Mondd el a problémád, és hogy boldogan akarsz vele élni, ezért megtennél bármit, elmész vele szexológushoz, vagy bárhová, csak segítsen. Kérd meg hogy segítsen megismerni a tested, hogy juthatsz el a csúcsra te is.

Meglátod meg fog érteni, de ezt meg kell tenned.

2010. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szomorú vagy, mindjárt elsírod magad, ezeket magadról mondtad. Tudsz érezni.
2010. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mar nem vagyok vele...mar tobb mint egy eve szakitottunk....elotte is es utana is csak ugyanolyan uresnek ereztem magam masokkal is.Szoval megprobaltam mindent amit csak lehetett...szakitottam valakivel meg a kapcsolat elejen mert ereztem hogy ugyanolyan lessz mint a tobbivel eddig...ez nem valt be. Eljartam bulizni ...smaroltam mas fiuval de vele sem ereztem semmit....Egy nagyon edes es kedves fiuval randizgattam honapokon keresztul ...jolesett beszelgetni vele jolereztem magam...de egyszeruen nemtudtam szeretetet(nemhogy szerelmet) erezni iranta...pedig aztan vele tenyleg semmi baj nem volt:(

Nemertem ezt az egeszet...Soha senki nem tudott megbantani...nem csalodtam soha senkiben...es minidg csak ugy ereztem en okozok masoknak csalodast...es azt is okoztam:(

Es mostanra mar odaig fajult a dolog hogy utalok singli lenni...de nemmerem megprobalni senkivel mert ugy erzem...majdnem biztos vagyok benne hogy vele is csak ugyanolyan lessz mint a tobbivel:(

2010. szept. 24. 14:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is körülbelül pont így vagyok. Volt már több srác is, akiről, ha megláttam mindig azt gondoltam, basszus, ha az én pasim lehetne, mit meg nem adnék érte. Álmodoztam milyen lenne, ha összejönnénk. Amikor pedig jóba lettünk már egyáltalán nem hajtottam, semmi, nem vettem a jeleket, nem úgy reagáltam, ahogyan azt elképzeltem. Most már eléggé elgondolkodnék, ha megkérdeznék, hogy járnék-e velük. Az egyikkel már biztosan nem, a másik talán. Nem tudom, miért van ez így, pedig nagyon rendesek, normálisak, alapjába véve semmi probléma nincs velük.

Én megértelek, és szeintem nem fake a kérdés.

2010. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Most ezt nem hülyeségből, de még sosem gondoltál arra, hogy talán a lányokat szereted? Kevertél már lánnyal? Nekem volt egy barátnőm aki ugyanígy érzett a pasiaival kapcsolatban és ő is 18 éves volt és már egyre csak szomorúbb. 1 évig nem is jött össze senkivel, mert nem akarta tettetni már, hogy szerelmes. Aztán elmentünk valami discoba és ott kevert először valami ismeretlen csajjal és tetszett neki ez az egész és 2 éve van egy barátnője akit nagyon szeret és ő az első szerelme is.



20/N

2010. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

mi lett veled azóta kérdező?? örülnék ha írnál..

ugyan igy érzek :(

2012. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!