Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Megtudja nekem ezt valaki magyarazni?:( Miert van az hogy ottvan peldaul egy srac aki nagyon bejon es nagyon tetszik kulsore is meg a szemelyisege is...eljutunk arra a pontra hogy megcsokol...es PUFF..en nem erzek semmit:( nemvagyok boldog...nem ropkodnek a pici pillangok a hasamban...nem pirulok el es meg a terdeim sem inognak meg:( Csak a nagy ures semmi...egy amolyan ures erzes. Mintha valami hianyozna... Es ez mar nem egy alkalommal tortent meg. Nem egy fiuval jartam es egyszeruen semmit sem ereztem irantuk. Egy peldat adok... pl 8 honapja voltunk egyutt...en meg meg mindig hitegettem magam hogy talan ha erosen probalom megszeretem. De nemszerettem meg masfel ev utan sem:(Es szakitani nemakartam mivel tudtam hogy nagyon megbantanam. Szoval csokoltam erzelmek nelkul...:( Mosolyogtam es mondtam neki hogy szeretem amikor meg elfordultam ereztem hogy mindjart elsirom magam....soha egyik baratom sem vett eszre semmit...neha megkerdeztek miert vagyok szomoru en meg mindig kimagyaraztam magam.

Ugy erzem hogy egyszeruen keptelen vagyok szeretni.Es ez az oruletbe kerget...Hogy letezik hogy megtudok csokolni valakit es semmit ne erezzek? Egyutt legyek valakivel honapokon keresztul es soha ne erezzem hogy szeretem? Nemertem...Soha nemvolt reszem azokban a pillangocskakban...soha nemvoltam szerelmes...miafene...meg azt sem hiszem hogy valaha is szerettem:(...

Valaki volt mar igy kozulletek?:( Erti valaki ezt?Hogy mi ez?Mitol van? ES mit tehetnek hogy vegre bolodg legyek?:(...


2010. szept. 24. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán az leeht, hogy most ismerted ki, és már nem oylyan szimpatikus ezért. Velem is néha van.
2010. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

2 lehetőség is van:

1.Egy szívtelen köcs*g vagy.

2.Nem a te hibád, mert lehet olyan emberek vesznek körül akiket nem tudsz megszeretni.

2010. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezeket a három pontokat...többé ne használd...mert lebuktat mindig... amikor fake kérdéseket... teszel fel.
2010. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

18 eves lany vagyok...es azert nemhinnem hogy mindezidaig csak olyanok vettek volna korul...

Nagyon kedves fiukkal voltam egyutt akik tenyleg barmit megtettek ertem...szerelmesek voltak s en megsem ereztem irantuk tobbet mint...ragaszkodas?:-??

Pontosan ugy ereztem irantuk is mint egy ezeridegen vagy egy egyszeru haver irant :-??

Enis arra hajlok hogy egy szivtelen kocsog vagyok...de barcsak tudnam azt hogy miert?:(

Eljatszom mindig a szerelmeset...soha nem jott ra senki h en uresnek erzem magam...mindig mosolygok...mar annyira megszoktam ezt a szineszkedest hogy az valami csoda...De mar nem akarom tobbe eljatszani...meg akarom elni vegre..

2010. szept. 24. 13:16
 5/17 A kérdező kommentje:
a baj epp az hogy nem fake a kerdes...
2010. szept. 24. 13:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Jé, nem vicc, nemrég volt egy dr House rész amiben egy ugyanilyen csaj volt, aki nem tudott érezni. A végén a táplálkozására vezették vissza, vega volt vagy ilyesmi.

De az film, beszéljünk rólad. Vannak érzelmeid, azt írod 'nagyon bejön' tetszik külsőre és megfognak a belső tulajdonságai is. Ez érzelem. Amikor megcsókol meg puff neki... Nem lehet hogy a testiségtől félsz. Szeretnéd a srácot, de ezt blokkolja a tudat hogy szexuálisan közelít majd hozzád, és ez fagyaszt le?

Jó lenne tudni pár apróságot ami árnyalná a képet rólad, jobban értenénk a helyzeted: Hány éves vagy? Volt már szexuális kapcsolatod? Jó volt? Kívánod a szexet? Masztizol? Nincs valami régi rossz élményed?

Ezeket tudva többet segíthetnénk.

2010. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia baby! Én teljesen megértem amit érzel igaz pasi vagyok, de nekem is voltak hasonlóak ilyen érzéshiányos állapotaim a nagy Ő-höz se volt kedvem. Ez átmeneti el fog múlni egyszer ne aggódj nálam is elmúlt! Esetleg ha nem akkor szoktasd hozzá magad a kalandokhoz bele jössz majd!
2010. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
rossz esetben az agyi dopaminszinted alacsony ezt nem tudom hogyan lehetne kezelni
2010. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

antisapiens...18 eves vagyok es mar nem szuz.Akivel lefekudtem az irant sem ereztem semmit...jol esett figyelmes volt meg minden...de amikor en raneztem...egyszeruen nem ereztem semmit:(

Probaltam elvezni...elakartam hitetni magammal hogy ezt szerelembol teszem...de nem igy volt. Csak azert tettem mert elakartam terelni a parom figyelmet...nem akartam hogy rajojjon hogy en semmit sem erzek iranta mert az osszetorte volna:(

Ezert majdnem mindig csak becsuktam a szemem es vartam hogy vege legyen...nyogtem karmoltam haraptam es fake-eltem az oragzmusokat csak hogy minel hamarabb vegezzen es vege legyen....magamban meg csak az uresseget ereztem.Mosolyt eroltettem az arcomra es amennyire tudtam kenyszeritettem magam hogy a szemebe nezzek es mondjam neki hogy mennyire jo volt es mennyire szeretem.

Annyira fajt hogy lattam...elhiszi.Mert minidg csak egy csalonak es hazugnak ereztem magam.

2010. szept. 24. 13:44
 10/17 A kérdező kommentje:
Ami meg a kivanast illeti igen kivanom...de nemcsak a sexet.Mindennel jobban vagyok arra hogy legyen valaki aki vegre eleri hogy erezzek valamit. Valaki aki fajdalmat tudna okozni...Milyen hulyeseg igaz?Mas arra vagyik hogy soha ne okozzon senki neki fajdalmat...en meg azert imadkozok hogy jojjon vegre valaki aki elerje hogy sirjak utana ...aki megtud bantani...aki fajdalmat tud okozni. Mindezt csak azert hogy erezzem hogy kepes vagyok szerelmet is erezni...
2010. szept. 24. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!