Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha felszáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha felszáll egy pár akármilyen járműre akkor kezdik el nagyon szeretni egymást?

Figyelt kérdés
szóval nem értem ezt teljesen, mikor volt barátnőm mi is utaztunk bkv-val de sosem voltunk egymás torkában folyamatosan. nagyon sokszor látom nem idegesít csak nem értem hogy ez most nekik miért jó (mondjuk olyan is volt hogy hangosan cuppogva ott csókolózott egy pár akkor már ott voltam hogy mindjárt leszállok :D)
2011. jún. 9. 21:42
1 2
 1/17 balazs20110110 ***** válasza:
szerintem majdnemhogy undorito,nem egy tömegközlekedesi eszközön kell egymasnak esni,1-2csok oke,de mikor faljak egymast az rohejes
2011. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És én mindig az ilyen párok mögé szoktam ülni... Általában stopperrel szoktam mérni meddig bírják ki egymás szája nélkül xD
2011. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért mert kulturálatlan, alapvető társadalmi normákat be nem tartó magamutogatók.
2011. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is idegesít, amikor irigy vagyok rájuk.
2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tényleg idegesítőek.

Most hogy mondod pont egyik nap a buszmegállóban álltam egy párral. A buszmegben csak fogták egymás kezét, de a buszon meg a fiú leült, a lány meg az ölébe, és elkezdtek smárolni. Már eleve sztem túlzás hogy az ölébe ült így nyilvános helyen, de a lány olyan volt mint aki kb figyeli hogy ki nézi őket. K*rva idegesítő volt.

2011. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
tizenévesekre jellemző. Komoly értelmes normális ember ilyet nem csinál...
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert unalmasak..nem tudnak kommunikálni, meg azt hiszik,csak így lehet kimutatni,hogy szeretik egymást és ezt mindenkinek látnia kell..eléggyerekes dolog és undorító is,ha már lassan egymás gyomrában vannak,és pont az orrom előtt.
2011. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem csak tizenévesek csinálják ma is láttam egy ilyen párt akik már nagyon nem voltak tizenévesek (nem voltak öregek :D)

szerintem azért csókolózni mert nincs miről beszélni elég hülyeség ha valakit szeretsz nem kell feltétlenül beszélgetni vele hogy jól érezd magad

2011. jún. 9. 23:49
 9/17 A kérdező kommentje:
ja és szerintem elég az hogy megfogják egymás kezét hogy tudják az emberek hogy ők most járnak nem kell egymás belét fényesre nyalni :D
2011. jún. 9. 23:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi sosem nyalakodtunk, ahogy emlékszem egyszer a parkban de egy eléggé eldugott padon és nem volt semmi csak sima csók:D na pont akkor jött "anyósom" és mind bippelgette a páromat, hogy hagyjuk abba, "nem illik":D:D:D


Amúgy tényleg soha nem fordult elő. Szerintem a nagy nyilvánosságnak semmi de semmi köze ahhoz, hogy hogyan csókolózunk...hogy szeretgetjük egymást...arra megvan a hely és idő...Nagyon utálom azokat a párokat is akiknek társaságban (pl baráti társaság) nincs jobb dolguk mint egymást nyalják fényesre...szerintem annyira gáz...főleg ha az illető már felnőtt ember...

21-L

2011. jún. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!