Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha felszáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha felszáll egy pár akármilyen járműre akkor kezdik el nagyon szeretni egymást?

Figyelt kérdés
szóval nem értem ezt teljesen, mikor volt barátnőm mi is utaztunk bkv-val de sosem voltunk egymás torkában folyamatosan. nagyon sokszor látom nem idegesít csak nem értem hogy ez most nekik miért jó (mondjuk olyan is volt hogy hangosan cuppogva ott csókolózott egy pár akkor már ott voltam hogy mindjárt leszállok :D)
2011. jún. 9. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz. Én is azt gondolom hogy azért csinálják mert nem tudnak miről beszélgetni de nem akarnak egymás mellett ülni csendben. Nem tudják egymás iránt kimutatni az érzéseiket más hogy csak így.
2011. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ezzel akarnak felvágni...
2011. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit talán télleg illetlenség, de azért egy icipicit ti is irigykedtek valljátok be.

Nekem még nem nagyon volt barátnőm és már 20 éves vagyok. Ritkán én is látok párokat a busz hátuljában csókolózni, igaz ilyen 15-16 évesek. Engem egyáltalán nem zavar, sőt sztem inkább aranyos. Most nem azt mondom, hogy mindenki előtt kell csinálni, de úgy finoman kicsit egymásba gabalyodva a busz hátuljában senkit sem zavar. Aki akarja az nézi, akinek nem tetszik az elfordul.


Szerintem valahol azért ez tud romantikus is lenni. A buszon amúgy sem lehet normálisan beszélgetni, meg zaj van meg minden. Nem mondom, hogy egymás ölébe ülni és endoszkópiát csinálni egymásnak nem illetlenség, de ha a busz hátuljában vannak és ott csinálják, akkor miért baj. Jó persze, ha nincsenek gyerekek a buszon, de azt is csak kb 10 éves korig kéne figyelni szerintem.


Én még mindig vágyom valahol erre. Tudom, hogy gyerekes, meg sokan idiótaságnak tartják. De ha most mennék valahova a jövendőbeli barátnőmmel akkor én szeretnék vele a busz hátuljában állni és úgy egymás farzsebébe csúsztatott kézzel puszilkodni, csókolózni.

2011. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kicsit sajnálom azokat, akik még nem élték át, hogy annyira kívánják egymást a párjukkal, hogy nem számít, hol vannak. Nem kell elméleteket gyártani, akit zavar, nem néz oda. Vadidegen emberek magánéletével tele van az utca, mégis nagy ívben leszarom.
2011. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ott van a számomra legidegesítőbb dolgok top 10-es listáján... pár percig elnézem de egy idő után késztetést érzek, hogy kihajítsam a srácot az ablakon (nőket nem bántjuk ugye, de egy csúnya nézést megérdemelne esetleg :D) És igen, benne van az irigység de akkor is felnyomna ha lenne valakim...
2011. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

irigyseg szagot erzek dragasagaim!

Amugy van benne valami, de pont azzal ne törődj ami zavar.ne vedd figyelembe, ugyanis ők egymásért vannak és nem azért nyalják egymást hogy mást zavarjanak.


De termeszetesen ha szingli vagy akkor baromira zavar.engem is zavarTTT.

Sőt most is baromira irigy vagyok ha ilyet latok es nincs velem a baratnom.

2011. jún. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem irigység, pusztán én érzem magam kellemetlenül hogy ha odanézek akkor a magánéletükbe válykálok, és mindjárt rámordítanak h "mit nézel" holott ha nem egy épp nemi aktust folytató emberre pillantok rá ugyananyi ideig az max viszamosolyog...enyi..ezért kényelmetlen ez az embereknek...
2011. jún. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!