Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibékülnétek apukával, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek apukával, ha van egy közös féléves baba,4 hónapja mentünk szét, mert kiidegeltük egymást, és most vissza akar kapni? Adnátok esélyt? Akármilyen is, a gyerekem apja, ezért vívódom.

Figyelt kérdés

Nem nagyon lehetett rá számítani, nem volt a kedvesség, inkább anyagiakkal fejezte ki magát :S

Reszket a gyerekért és úgy néz ki szeretné újrakezdeni.


2010. okt. 13. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mindenképpen IGEN!!!
2010. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha úgy érzed hogy képesek vagytok a változásokra, és képes ő is megváltozni. Nem csak pénzzel kifejezni a kedvességét hanem törődik is veled, és megvan a kölcsönös szeretet akkor igen.


De ha úgy érzed hogy boldogtalan lennél vele, és kész gyötrelem lenne vele minden nap, rossz kedvvel bánatosan feküdnél le mellé este és kelnél fel akkor elgondolkodtató talán hogy lehet hogy mégsem kéne.

Nem könnyű gyerekkel új életet kezdeni egy egyedülálló anyának, de sokan beleesnek ebbe a hibába hogy csak azért mert hogy legyen valakim és a gyereknek legyen apja azért összejönni és együtt maradni.

2010. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

2. vok:


Egyébként én ezt átéltem , a gyermekünk 7 hónapos volt mikor a párom itt hagyott , és visszakönyörögte magát én pedig visszafogadtam mert még is csak a gyerek apja címszóval és hogy egy esélyt kaphat háátha megváltozik, de idővel rosszabb lett, nem volt szex sem, a gyereken kívül másról nem is tudtunk beszélni, teljesen ellaposodott a kapcsolatunk csak éltünk egymás mellett majd megcsalt nem is egyszer és a végén elköltöztem, és szétváltunk. Azóta találtam egy pasit, aki őszintén szeret akivel boldog vagyok és akit én is nagyon szeretek, és nem okozott neki gondot a kislányom. Nem mondom hogy könnyű ilyen pasit találni de nem lehetetlen.

2010. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Örülök, hogy sikerült új párt találnod, aki szeret Titeket! Mekkora volt a pici mikor megismerted?

Pont azon vívódom amit írtál...

2010. okt. 13. 16:39
 5/12 nagyviri ***** válasza:
100%
Sok ember szúrta már el az életét azzal, hogy együtt maradtak a gyerek miatt. Attól még lehet jó apa, hogy nem éltek együtt. Csak arra ügyeljetek, hogy a gyermek érdekében tudjatok egymással normális keretek között kommunikálni. Te meg találhatsz olyan férfit magadnak, akivel igazán boldog leszel.
2010. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van még bennem érzelem és remény. Nem sok, de van!
2010. okt. 13. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:

2. vok ismét:


Azaz igazság hogy a srácot már ismertem régről barátok voltunk de neki is és nekem is volt akkor valakim sőt nekem ugye babám is lett, aztán beszélgettünk sokat meg segített is sokmindenben és 2 hónap után össze is költöztünk. De az volt a lényeg hogy elfogadott a bébimmel együtt és ez a lényeg. És nem akadályozza őt ezt semmiben sem.

2010. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kívánom a legeslegjobbakat Nektek!
2010. okt. 13. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is neked. Írj ha vannak fejlemények szívesen meghallgatlak és akár tanácsot is adok ha tudok, ha gondolod írj privit. Ugyanebben eveztem és tudom hoogy rettenetesen pocsék ez az egész és nagyon nehéz...idő nagyon sok idő...
2010. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam... litániát... :) millió köszi
2010. okt. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!