Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok már szerelmes lenni, csalódtam annyit hogy az már lehetetlen.

Minden fiú átgázol az érzelmeimen.

Most van egy fiú, ismerkedünk .Fiatalabb picit tőlem de félek belevágni igazán mert attól tartok hogy újból a padlóra zuhanok ha beleszeretek és végül vége lesz.Ezt nagyon nem akarom.

Nyugodt életet szeretnék, szeretnék már lassan férjhez menni legalábbis vagy 4-5 év múlva szóval elég komoly kapcsolatot keresek.

Akivel most ismerkedek fiú ő nagyon cuki, kaptam már tőle rózsát, hozott nekem sütit, viszont még gyerek.Ő még élni akar.


2011. máj. 31. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Lehetőleg ne a játszótéren ismerkedj...
2011. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig vágj bele. Igen is, csak újabb kapcsolatokkal találod meg a boldogságodat. Ha visszavonulsz, akkor esélyt sem adsz magadnak.
2011. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kerdesedre egy kerdessel valaszolnek es utana dontsd el te magad, hogy mit akarsz.


Hogy jobb?


a. jol erezni magad, de kesobb csalodni


b. nem csalodni, de maganyasonak lenni

2011. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!