Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van barátom de nem jövünk ki jól és nem látom sok értelmét a kapcsolatunknak. és nem tudom mért nem szakítottunk még. de a kérdésem másra irányul. van egy srác...az exem az első szerelmem. és úgyérzem hogy mellette akár életem végig is jól érezném magam. mindig is szerettük egymást és szeretjük is csak most ő úgy van h a bnőjével szakító félben vannak de ő nagyon kivan miatta. és nem tudom h mit tegyek. mert ha most kavarnánk most még nem áll készen rá viszont ha később akkor meg ha szerez vmi mást csajt? kockáztassak és várjak inkább? vagy ne? nem tudom.
2010. szept. 23. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a mostani barátodat hagyd ott...az nem kapcsolat már..a másik srácrapedig ne várj mert feleselges. Kicsit szünetelj kersgélj új emberek között. Vagyis nekem ez a véleményem
2010. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. szept. 23. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Érzéseidet pihentetni kellene mert mások személyi világában össze vagy zavarva .
2010. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok összezavarva. nagyon is vágom h ki kell csak még nem tudom hogy hogy kivitelezzem.
2010. szept. 23. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Epp ebbol a valaszodbol latszik hogy ossze vagy zavarodva, nem tudod hogy ki kell. Szakits a mostaniddal es szuneteltetsd kicsit a kapcsolatokat, keress uj ismerettseget, es ha az elet ugy hozza, ugyis lesz valaki aki kellhet :)
2010. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom ki kell! tudom ! tudom! csak nem tudom h várjak e rá vagy kezdjünk most kavarni? nincs 3.választás
2010. szept. 23. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!