Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jellemzö a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jellemzö a mai fiatalokra, hogy nem mernek az olyan lányok/fiuk szemébe nézni, akiket kedvelnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már mindenki egoista, senki sem szégyell semmit. Én a mai napig lesütném a szemem, és pirulnék x)
2010. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismeri, de szeretne közelebbi kapcsolatot, szerintem ez akkor gyakoribb jelenség. Amikor már megismerkedtek, nem hinném, hogy akadály lenne az egymás szemébe nézés, én is belenézek a barátaim szemébe, ha beszélgetünk. Azt meg ne mondja senki, hogy csókolózás előtt nem néz a párja szemébe, mert ha nem az már kóros dolog. Az olyan ember nagyon félhet az emberektől, aki a barátja v. szerelme szemébe is fél belenézni. Persze nem arról van szó, hogy most farkasszemet kell nézni egymással.
2010. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!