Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kedvelnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvelnek vagy nem ezek alapján? Mit tegyek? 21/L

Figyelt kérdés

A párom szüleiről lenne szó.

4 éve vagyok együtt a barátommal,sokat vagyok náluk,itt is alszom ilyenkor.

De az anyjával nem igazán tudok beszélgetni,valahogy olyan feszült a légkör köztünk.

Én próbálnék vele beszélgetni,de nem megy.Ha kérdezek valamit csak válaszol,de nem kérdez vissza,csak nagyon ritkán.

Az egész család olyan komor...az én családom viszont viccelődős.

Na,de még azt is észrevettem,hogy ha más eljön ide hozzájuk azzal beszélgetnek,nevetnek.De velem ez nem így van!

A konyhában is segítenék neki többet,de nem is merek kimenni sokszor,mert már nyomasztó az,hogy nem beszélgetünk,csak hallgatunk mint 2 néma.

Bevallom nekem az elejétől nem is volt szimpatikus a párom édesanyja.

Az apjával úgy ahogy el vagyok,de az is komoly,irányító típus.A párom viccelődős,víg kedélyű személyiség,nem is tudom,hogy lehet 2 ilyen mogorva embernek ilyen gyereke.

Nagy családi vállalkozásuk van,mezőgazdasággal foglalkoznak,szóval van pénzük elég.

Az én családom pedig egy egyszerű család.Nekünk havonta nem jönnek be milliók.

Ezért is néha kissebség érzetem van.Sok olyan dologról beszélnek amihez én nem tudok hozzászólni,mert nem mozgok benne.Nincsenek azzal kapcsolatban tapasztalataim.

Olyan rossz,ebben a feszültségben lenni napról-napra.

Más választás nem nagyon van,még nem költöztem ide,de nem is fogok.

Csakis külön szeretnék élni a párommal.

Ha felhozódik a gyerekvállalás,anyósjelöltem ezt mondja,ráértek még 6 év múlva pelenkázni.

És az eljegyzés is,még nem történt meg,pedig én szeretném.Úgy érzem a párom tart a szüleitől,ezért nem mer úgy lépni a dolgokkal kapcsolatban.


2010. nov. 9. 10:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah,és még annyi,hogy elég csendes,szolid lány vagyok.
2010. nov. 9. 10:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak simán ilyen a természetük, bár én nem tudnék így lenni. Fiú vagyok egyébként, lényeges h a barátod egyedüli gyerek v testvérek is vannak? Bár mindegy, mert egy anyának mindig nehéz megbékélni azzal hogy a fia életében más az elsőszámú nő. Persze vannak akik ezt normálisan fogják fel, pl az én anyám egy nagyon aranyos nő, meg persze nagyszájú is, ellentéte annak amit leírtál. Mégis volt hogy bátyám barátnői valamiért nem tetszettek neki és más volt, kedves volt ugyanúgy, de én éreztem rajta h valami nem tetszik neki az adott lányban. Az én barátnőmet meg ezek ellenére egyenesen imádja, mondjuk barátnőm csendes, viszont okos, talpraesett, nagyon házias, ezzel belopta magát anyám szívébe. Őszintén szólva szerintem akkor fog kedvelni az anyja ha látod h megállnád a helyed, értem ezt a háziasságra, stb. Pl ne merüljön ki a konyhai tudományod a rántotta sütéssel. Viccesnek tűnik de szerintem ezek fontos dolgok, én még mindig annak a híve vagyok hogy egy nő tudjon főzni, méghozzá jól :D


21 F

2010. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ketten vannak testvérek.A páromnak van egy bátyja is.

Neki nincs senkije.Pedig már 30 éves.

2010. nov. 9. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyesmi a helyzet,azzal a külömbséggel,hogy mi ketten lakunk,engem tuti nem csipnek,ugyan igy csinálnak,nem tudnak rólam semmit,

Az elején próbáltam nyitni,sütöttem nekik sütit meg ilyesmi,átmentem beszélgetni stb,,,majnem csak egy köszönömöt sem kaptam,elég szarul esett,de ez van

Én már beletörödtem,mondjuk annyi nálunk még hozzátartozik,h a párom volt barátnöjét szerették nagyon,és a mai napig összejárnak,én ezt el is fogadom,csak azt nem értem,h miért engem hibáztatnak amikor semmi közöm nem volt ahhoz,h ök szétmentek,na mindegy,már nem is érdekel igazság szerint

2010. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is sütök nekik sütit,de csak olyankor házaiskodom a konyhában ha nincsenek itthon,mert nem bírom azt elviselni,hogy nézik mit hogy csinálok.

A páromnak is volt egy előző barátnője,és itt a faluban azt hallom vissza,hogy a szülők azt a lányt nagyon szerették volna,mert ő egyetemre jár.De én vagyok az első lány akit a párom hazahozott.

Jah,és a párom édesanyja is fősulira járt.

Nekik fontos hogy valaki tanult legyen.Én sem vagyok egy hülye bunkó,senki.van érttségim,és technikusim.

De nekik az valaki akinek van diplomája.

2010. nov. 9. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban mindenkinek van diplomája,de ök gazdagabbak,mint mi,és mi meg szegényebbek vagyunk az elözö csajéknál,náluk meg pénzben mérik az emberséget,pedig valaki nem attól ember,h mennyi pénze van,vagy,h hány diplomája,szegény ember az,aki erre nem jön rá,vagy ilyen nézetei vannak,

Sajna szerintem,mi akármit teszünk soha nem leszünk nekik elég jók,,,,rosszul esik,de ez van

2010. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen,sajnos ez van.Nekem is rosszul esik.És még az is,hogy gyerekként kezelnek.

Látom rajtuk,hogy nem találnak elég komolynak.

2010. nov. 9. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Tök birom,h a szülök akarnak szeretni a gyerekük helyett,,,mindenki jót akar a gyerekének elvileg,de nekik akkor nem az a jó,h boldognak látják a vérüket?Mi nagyon boldogok vagyünk,az elözö csajával meg csak szenvedett,de ök mégis sirtak amikor elhagyta a csajt,persze értem,h szerették,de ezzel a fiúkat bántják a legjobban,h velem ilyenek,pedig megtettem mindent,söt,,,,

Tényleg rossz,de semmit nem tudsz csinálni,még évek után is ugy érzem ott magam mint egy idegen betolakodó

2010. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hasonlóképpen érzem én is magam.

Most hétvégén lesz náluk disznóölés,és erre az én szüleimet is meghívják.Még soha nem voltak itt a szüleim,de a párom szülei már voltak nálunk.Az is bunkóság volt,mert az egész így történt.

Voltak egy eseményen és mikor mentek hazafelé,havja a párom apja a páromat telefonon,hogy otthon vagytok,mert a párom épp akkor nálunk volt,és mkondja a párom,hogy igen.Erre az apja,mert most megyünk hazafelé,és bemennénk akkor.

Na és ha az én szüleim épp nem lettek volna akkor otthon,vagy pedig még az is,hogy ezt úgy illik,hogy meghívni egymást,nem pedig váratlanul berontani.

Még neki sem tudott az ember készülni,ilyenkor minimum sütemény meg ilyesmi.És 30 perc alatt kellett az ilyeneket beszerezni.Nyomás sütiért a pékségbe,meg ami kell.

2010. nov. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!