Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolaton belül ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolaton belül ami amúgy is jól működik, lehetnek mégerősebbek a szálak az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

pl ha kicsit ritkábban találkozunk és hiányzom neki, ha mindig jó kellemes az illatom, ha csinosan öltözöm így érzi hogy neki szeretnék tetszeni :) ha kedveskedem neki finomságokkal vagy valami más aprósággal, de persze nem úgy hogy kellemetlenül érezze magát, hanem amit esetleg tud viszonozni bármivel (akár egy öleléssel, szeretkezéssel)

irántam érzett szerelmét fokozni azzal h új dolgokat mutatok neki az ágyban, ami be is válik, esetleg kicsit feldobni az unalmas hétköznapokat pl.: új frizurával, még ha egyszerű is, vagy kis sminkkel, ami ízléses és jól áll, esetleg pont bejön neki, vagy valami szexisebb hacukával, vagy azzal h hagyom magam bevonni a dolgaiba, amik fontosak neki, amiket szeret pl játék, zene, filmek, egyéb hobbi

vagy csinálni dolgokat amik rám emlékeztetik ha nem vagyok vele, hogy rám gondoljon, pl érzi az illatomat a párnáján, vagy hordom a felsőjét az ágyban ezért átveszi az illatomat, vagy a dezodorom ott van a szekrényén, a hajcsatom az asztalán, a tőlem kapott dolgai a vitrinben, egy két fehérnemű a fiókjában, hisz nálam is van cucca,

nem akarok neki sok lenni, de szeretném ha szenvedélyesen szeretne, továbbra is, ha majd esetleg összeköltözünk, idősebbek leszünk, házasok leszünk, vagy lesz majd babánk


és a terhesség alatt tényleg megszépülnek a hölgyek?


2011. dec. 2. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

"ha kicsit ritkábban találkozunk"

Mármint szándékosan?

Akkor ez taktikázás - az meg soha nem szül jó vért. Kiderül, ne félj.


"vagy a dezodorom ott van a szekrényén, a hajcsatom az asztalán"

Ezeket kihagynám. Ne akarj rátelepedni, nem jó ötlet.


"a terhesség alatt tényleg megszépülnek a hölgyek?"

Hajjaj! Kap egy csomó növesztőhormont, amitől ismét fiatalos lesz a bőre, mindene... a melle is szépen kitelik... csak jól viselje a terhességet.


A többi mind jó ötlet, amit írtál... de mi a kétséged ezekkel? Nagyon jó, ha ezekre gondolsz, de nem szabad túlhajtani. Közös dolgokat is kell csinálni, és teret is kell hagyni a másiknak. Nem kell feltétlenül eltervezgetni, hogy ezt majd így vagy úgy - és főleg: nem szabad számon kérni (sem magadtól, sem tőle) ha valami esetleg nem pont úgy jön be.


A leírásod alapján úgy érzem, hogy kicsit könnyedebben kellene kezelned a kérdést.


Ja: az ő véleménye mi ezekről? Kérdezted már?

2011. dec. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerintem a hajcsat meg dezodor az nem gáz, és nem taktikázásból, neki is van itt cucca, azért hogy ne kelljen mindig hurcolásznia, hanem legyen itt is, meg otthon is

szerintem nem rátelepedés ez másfél év után 25 évesen, hisz ha nem lehet nála a fpgkefém, akkor mért akarna velem összeköltözni? Ha velem egy lakásban akar élni csak ketten, ott is egy háztartásban lesz a dezodorunk meg a fogmosó felszerelésünk, én nem most ismerkedek a párommal, és olyan öregek sem vagyunk h ránctalanító kéne :)

2011. dec. 2. 04:17
 3/8 anonim ***** válasza:

"hajcsat meg dezodor az nem gáz, és nem taktikázásból"

Ahogy írtad, úgy 100% taktikázás.

Asztal mélyén, jól eltéve persze nem - de neked pont az volt a célod, hogy gyakran lássa, és eszébe juss róla.


"ha nem lehet nála a fpgkefém"

De ezt nem is írtam!

Te menet közben változtatod a feltételeket? Olyat adsz neki is a szájába, amit nem mondott? Akkor itt gondok lesznek!


A férfiak jó része amúgy házasságban is utálja, ha a nő 40 millió csürümbürümmel szétterpeszkedik az egész lakásban. Lehet, hogy kapcsolatban még nem fog szólni - de valószínűleg tetszeni sem fog neki!


Csak olyan legyen ott, ami

- neked szükséges: de az jól eltéve! Vagy legalább kis helyet foglaljon.

- emléknek, közös dolognak akarod kitenni: de ebből meg kevés!


Erre írtam, hogy ne akarj rátelepedni. Úgy látom, nagyon erős hajlamod van rá.


És az összeköltözés után is jó lenne, ha mérsékelnéd a cuccaidat nála. Ha egy férfinak nincs nagy helyigényű hobbija, akkor nem baj, ha egy nő dupla akkora helyet foglal, mint a férfi - de 4-5-ször akkora helyet már ne foglaljon, és a férfi könnyedén tudjon mozogni a lakásban és kezelni a saját dolgait!

Ne legyenek olyan kényes holmik forgalmas helyeken, hogy emiatt állandóan vigyázni kellejen neki, hogy hova lép, mit csinál... vagy ne tudjon pl. egy laza fürdőköpenyben végigmenni a lakáson. Vagy, ha álmosan nyúl a fogkeféért, ne verje le a te drága nyakékedet (csak egy példa).

A férfiak az élhető - a KÖNNYEN élhető - helyszíneket szeretik, és nem a csicsás, felcicomázott helyszíneket.

2011. dec. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem taktikázás, azért hagyom ott gy két cucomat, hogy ott is tudjak ilyeneket használni, ne kelljen mindig egy nagytáskányi váltóruhával furikáznom, és ő is itt hagy nekem ruhákat, hogy ha jön legyen csere ruhája, ha több napig nem megy haza, pl én tőle megyek dolgozni, vagy ő tőlem

ne kelljen már mindig haza ugrania váltózokniért


szal ő ugyanúgy itt hagyja cuccait mint én

és én kényelemből, nem azért h többet gondoljon rám


pl én szeretem ha szagolgathatom a parfümös poloját, nekem pl nem teher, és igen, jobban eszembe jut. bár amúgyis :)

2011. dec. 2. 05:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetnek,ezek ügyes trükkök,bár nem mindenkinél jönnek be.

A terhesség alatt megszépülnek?

Stria,narancsbőr,hízás,a növekedési hormontól eltorzult arc,megdagadt végtagok az szép?Mindenkinek más a szép.Szerintem nem szépülnek meg:)

2011. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát kikerekedik a mellük, arcuk, sokaknak ragyogóbb a tekintete, vidámabbak, nőiesebbek, szebb színük van, kivétel hányás után :)

sokan kiegyensúlyozottabbak, mintha ki lennének virulva

vagy terhesség után lesznek szebbek dögösebbek mint új korukban

2011. dec. 5. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Most még így látod:)))))
2011. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd szét a cuccaidat. Ha a fogkeféd meg a dezodorod tusfürdőd a fürdőszoba szekrényéban ott van az nem gond, de azért he hagyd már az íróasztalán a hajcsatokat.

A kevesebb találkozásis hülyeség. Annyit legyetek eggyütt, amennyihez kedvetek van.

A többivel nincs gond.

2012. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!