Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem kedvelnek?

Figyelt kérdés

Biztos nem jó helyre írom de ez most nem fontos csak máshol olyan lassan írnak o.o

Szóval miért ilyenek velem? Vagy csak én beszélem be magamnak, hogy senki sem kedvel? Pedig én kedves voltam eddig mindenkivel, vagy lehet az a bajuk, hogy nem szólok magamtól hozzájuk? de már beszéltem is köszönök, de még az se köszön vissza akinek eddig szoktam o.o Mi történt most? Én csinálok valamit rosszul vagy tényleg utálnak?


2011. máj. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

lehetőségek a következők!


1. Te csinálsz mindent rosszul

2. kiállhatatlan vagy, vagy egyszerűen csak taszító a természeted

3. Semmi gond nincs veled , hanem az emberek az idióták a környezetedben

4. lehet, hogy magadnak való vagy

5. De lehet h csak fel kell nőnöd!

2011. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy taszitom őket mert még ők jöttek oda maguktól beszélni velem, most meg még akivel jóba is voltam az se köszön. o.o
2011. máj. 27. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsodák? hány éves vagy?
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18/L

Suliban van ez o.o

2011. máj. 27. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak nálam épp kihasználják az áldott jó szívemet... Amit kérnek megcsinálom, kölcsönadok mindenkinek mindent amit elkér, stb. És mi a hála? Kritizálnak, szidnak, lehordanak mindennek, csak hogy nőjön az egojuk... De most már megelégeltem, és visszaugatok... Azóta kissé türtőztetik magukat. Wehehehe nem tudják mit fognak még ezután kapni!!!
2011. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!