Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesznek számításba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek számításba? Miért nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy lassan 1 hónapja együtt vagyok a barátommal. Nem rég bemutatott az apukájának, tudniillik elváltak a szülei, és az apukájával maradt. És próbáltam kedves, aranyos mosolygós lány lenni, mondjuk alapból is ilyen vagyok. De valahogy ez nem jött be nekik. Előtte a páromnak volt, egy 1 hónapos kapcsolata. Akkor nem mutatta be a barátnőt, de láttam facebookon, hogy a párom anyuja mindig írt levelet, neki hogy nagyon szép a barátnője, meg reméli sokáig együtt maradnak. Az apukája is nagyon nagyon szerette azt a lányt. Engem valahogy nem találnak megfelelőnek a fiúk mellé? Igaz én meg az a lány ég és föld vagyunk. Ő nyugodtabb típus, míg én nagyon élem az életem, való igaz. De elég intelligens lány vagyok, és azt mondják sokkal szebb mint Ő. De látni rajtam hogy kicsit cicababás beütésem van. De amikor együtt vagyunk a párommal apuja mindig telefonál hogy mikor megy haza, meg stb, ha nem jár edzésre meg ront a jegyeken akkor ellesz tőlem tiltva. Az anyukája nem is érdeklődik felőlem a fián keresztül. Miért nem felelek meg nekik? Sajnos ez nagyon nyomaszt. :( (bocsi, hogy hosszú lett, és előre köszönöm annak aki elolvassa, és normális választ ír:))
2010. nov. 10. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

1 honapja jartok az szerintem meg nem jelent semmi komolyat :)

szoval ne aggodj ! ha sokaig maradtok eggyutt akkor hidd el h meg fognak kedvelni ha semmi olyat nem teszel ami oda vezetne h ne kedveljenek ....


udv: kislevusz

2010. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

már te is leírtad, hogy úgy nézel ki, mint egy cicababa. a szüleinek szerintem pont ez nem tetszik, biztos üresfejű tucatlánynak gondolnak. bizonyítsd be nekik, hogy ez nem így van, és a párod jól választott téged. próbálj beszélgetni a szüleivel. tudd meg, hogy miket szeretnek, és talán elkezdhetnél olyan témában beszélgetni velük.

ja, és ne úgy öltözz, mint egy cicababa!

a kevesebb néha több - szokták mondani.


engem például nagyon szeretnek a párom szülei. visszafogott lány vagyok, jól öltözködöm, de nem hívom fel magamra a figyelmet. főleg a szüleihez nem szoktam úgy menni, hogy kint van a fél mellem és/vagy mindenem. mindig tisztelettudó vagyok velük, kedves, odafigyelő.

2010. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is Levente vagyok!!:D
2010. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
án isti vagyok :D csak lévai :D:D
2010. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit értessz a cicababa szó alatt?
2010. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát adok magamra, műköröm, szoli, a hajam festetem, mindig kivagyok sminkelve, állandóan új ruhákat vásárolgatok, minden őrültségbe benne vagyok.. az a tipikus vad csaj inkább. de persze mikor mentem a páromékhoz, egy egyszerű hosszú pulcsi, és egy szolid smink, semmi extra.. csak ugye, a képeimen is látni hogy én nem éppen az a visszahúzódó nyugodt szolid csaj vagyok. rengeteg fiú barátom van, akikkel állandóan szórakozgatunk, és lehet ez sem tetszik. de viszont elég neves suliba járok, az eredményeim is nagyon jók, tele vagyok nyelvvizsgákkal és a többi.. :( de valahogy lehet megítéltek már képek alapján nem tudom. de van nekik már egy huszonéves lányuk aki hasonló stílusú mint én.. szóval :(
2010. nov. 10. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Be kell bizonyítani hogy igen is Nem Cicababa vagy hanem normális érett NŐ...! és ez nem a műköröm illetve szoliban jelenik meg hanem abba hogy tudsz beszélgetni..és hogy boldog veled az egy szem kisfia....!!! Lehet akár milyen Bulis Cicis képed Fb. a srác azért választott mert látott benned vmit...2 lehetőség lehet..."könnyen adja magát.."..nem tudom mennyi idő után jöttetek össze....?!..illetve Nagyszerű intelligens okos jóó kedvű vidám és szeretni való csajszi vagy...

18éves /L. 2,5éves kapcsolat a hátam mögött

2010. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Valószínűleg a fiú szülei még nem heverték ki hogy már nem azzal a lánnyal van a fiújuk akivel eddig volt és valószínűleg ez üt be a szüleinek , hogy miért nem inkább azzal a lánnyal van a fiújuk azaz a barátod akivel eddig volt, de ez csak addig lessz így ameddig meg nem ismernek hogy milyen aranyos vagy szép okos ,és intelligens!!:)

Sok sikert!!:))

2010. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit hogy ha ez böki a csőrüket akkor sem csak ez, az előttem szólóknak igazuk van
2010. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a szülők jó kislányt akarnak a fiuk mellé. Te meg számukra nem tűnsz annak. :)
2010. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!