Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem:) Nemrég írt egy üzenetet, hogy akkor van a névnapja, mikor nekem a szülinapom és, hogy ő kisfiú korában(már nem volt icipici kisfiú) egy jó csajt kért a névnapjára erre én megszülettem:D


Jól esett visszaírtam neki, még beszéltünk pár napon keresztül, de utána abbamaradt:S

Ez régebben volt. Nem tudom milyen ürüggyel írjak neki, vagy keressem meg:S Sajna van köztünk jópár év és a baráti társaságunk teljesen más. Ő inkább az a keményvagyokéstisztaizom meg IronMai-akármicsodát hallagt:D

Én meg az a nagyon lányos lány vagyok, de elég félénk:) Nem merek kezdeményezni:) De ha csak várok sosem fog lépni, mit tanácsoltok, mit mondjak neki??? Mi miatt keressem meg?

Előre is köszönöm:)

14/L


2010. szept. 21. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg, hogy hogy megy neki mostanában a gyúrás, vagy, hogy milyen új lemeze jött ki mostanában az Iron Maidennek. :)
2010. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szióka!

Kezdjél el vele beszélgetni!Bármiről!"Ismerkedjetek"!A külső nem minden a belső is számít!Lehet hogy amit mutat magából az a kemény csávó,de lehet hogy a belső énje egy nagyon helyes srác akivel mindent meg tudsz beszélni!Próbáld elhívni pl.sétálni,vagy valamerre és beszélgessetek!És ha nagyon szimpik vagytok egymásnak akkor ne érdekeljen se a kor se a társaság se semmi!Hajrá!!Sok sikert remélem hogy tudtam segíteni!:D

2010. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Aranyosak vagytok:) De én félős vagyok:) Méghozzá nagyon:) Csak valami témára volnék kíváncsi ami miatt megkereshetem:) Ismerem őt:) A volt osztálytársan unokabátyja, Még mikor kis 6.osztályosak voltunk akkor kezdett el olyanokat mondani osztálytársamnak, hogy belőlem majd nagyon jó csaj lesz egy két éven belülXD

Szóval ismerem őt és nagyon bírom:)tetszik, hogy olyan kedves, de mégis egy kissé rideg. Oda vagyok érte:) Először arra gondoltam én a kis hülye fejemmel, hogy azt mondom eltünt a cicám(ami nincs isXD:D) és mivel közel lakunk egymáshoz, nem-e látta:D

Tudom, hogy hülye ötlet volt, de nem jutott más az eszembe:D Még jó hogy nem mondtam neki:D Szóval várom az ötleteket:)

2010. szept. 21. 18:58
 4/4 anonim válasza:
Ez tetszik !!Jó ötlet a cicás dolog!!!Próbáld ki!:D
2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!