Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsem meg?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves csajszi vok, elég régóta nincsen barátom. A múlt héten egy helyi iskolai rendezvényen voltam bent a régi ált. sulimban, és persze sokan visszanéztek a rég elballagott diákok közül! Most figyeltem fel egy srácra, aki tök jól néz ki, de nem nagyon szoktunk beszélni, idevalósi(ahova én), de szinte még köszönöviszony sincs...sajnos! Épp ezért kissé feltűnő lenne, ha hoppsz, felvenném msnre, egyből levágná, h vannak hátsó szándékaim! :) A haveri körét sem igazán ismerem, meg nem egy nyitott srác! De akkor h közelítsem meg?!

Előre is köszi a segítséget!


2010. febr. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
állj mögé
2010. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
haha...értelmes válaszokat várnék...
2010. febr. 15. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólísd le egyszer az utcán, ha találkoztok, és próbálj vele beszélgetni.
2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Néha nem értem az embereket ,miért nem mered felvenni???

Szetem. egyáltalán nincsen benne semmi főlleg manapság elég sokszor inkább a lányok lépnek mint a pasik.:)Nyugodtan vedd fel.:)

2010. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából elég sokat msnezek, mert elég félős vok, szal az kizárt, h én leszólítsam bárhol is, nem merem sajna...de most az msn meg oan fura lenne, h mivel nem beszélünk semmit, meg nem is ismerjük egymást egyből leesne neki, meg nemtudom miről tudnék vele elbeszélgetni...
2010. febr. 15. 20:21
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az hogy felveszed msn re, nem jelenti rögtön azt h huuu meg haaaa járni akarsz wele.:) tök normális dolog.felveszed, beszélgettek, és kitudja.lehet h valójában nem is olyan jofej, mint gondolod.ismerd meg, mielött belezugsz mr.tökéj be.:)
2010. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha kocsival elütöd, az célravezető, mert beviszed a kórházba és addig tudsz vele dumálni
2010. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, még aki poénra vette is a dolgot:D Akkor lehet megpróbálom az msnt, bnőm is azt mondta, csak gondoltam megkérdezem itt is! :)
2010. febr. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!